Послуги з проведення навчально-тренувальних зборів відповідно до програми «Розвиток фізичної культури та спорту Великодимерської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 23.12.2024 № 2832 LХХVІІ-VІІІ (Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)

Очікувана вартість

143 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25297395
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07442, Київська область, смт Велика Димерка, вулиця Бобрицька, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артюхова Вікторія Валеріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380974438425
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з проведення навчально-тренувальних зборів відповідно до програми «Розвиток фізичної культури та спорту Великодимерської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 23.12.2024 № 2832 LХХVІІ-VІІІ (Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)

Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 серп. 17:05

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
11 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
143 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Григорчук Дмитро Богданович
Телефон: 0686717221 ЄДРПОУ:
3318114752

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

143 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа" Великодимерської селищної ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
17 серп. 16:02
Опис:
Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2026 рік, до листів Федерація волейболу України № 10/06 від 10.06.2026 р. Щодо проведення чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед дівчат 2014 року народженн ... Розгорнути
Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2026 рік, до листів Федерація волейболу України № 10/06 від 10.06.2026 р. Щодо проведення чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед дівчат 2014 року народження сезону 2026-2027 Відповідно до підпункту 11 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
Ім'я:
Денис Яблоновский
E-mail: [email protected] Телефон: +380632945013 ЄДРПОУ:
45774934

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

75 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Послуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Ім'я:
Альона Дегтяренко
E-mail: [email protected] Телефон: 380677081636 ЄДРПОУ:
35859047

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Послуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Ім'я:
Кріль Олексій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 380988862230 ЄДРПОУ:
32553644

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись