Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92620000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-014098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Оголошено4 вер. 22:30
Прийом пропозицій4 вер. 22:30 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення «Турнір змішаних єдиноборств ММА серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Оголошено4 вер. 18:01
Прийом пропозицій4 вер. 18:01 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з кросфіту серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Оголошено4 вер. 17:37
Прийом пропозицій4 вер. 17:37 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Оголошено4 вер. 17:09
Прийом пропозицій4 вер. 17:09 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Оголошено4 вер. 16:02
Прийом пропозицій4 вер. 16:02 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 300,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів14 дн. 14 г. 44 хв.
-
ID: UA-2026-09-04-001700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивно-оздоровчі послуги басейну та прилеглих приміщень для відділення триатлону для КДЮСШ "Динамо"
Оголошено4 вер. 09:56
Прийом пропозицій4 вер. 09:56 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
Оголошено31 серп. 21:07
Прийом пропозицій31 серп. 21:07 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
Оголошено31 серп. 20:22
Прийом пропозицій31 серп. 20:22 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-011374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди місця для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Оголошено30 серп. 22:43
Прийом пропозицій30 серп. 22:43 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Оголошено30 серп. 16:56
Прийом пропозицій30 серп. 16:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-14-014590-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиСпортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика, хореографічного залу та прилеглих приміщень для груп базової підготовки 1-2 років навчання та початкової підготовки 2 року навчання для учнів шкіл Лівобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Лідер»
Оголошено14 лют. 2022 17:48
Прийом пропозицій14 лют. 2022 17:48 – 2 бер. 2022 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-008715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення тренувань в спортивному залі вихованців ДЮСШ з хокею «Сокіл» (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з організації участі в фіналі Чемпіонаті України 2012-2013 року народження у м. Хмельницький
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по використанню спортивних споруд (тренажерного залу) учасникам навчально-тренувального збору із спеціальної підготовки з гірськолижного спорту
Очікувана вартість30 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з організації участі в фіналі Чемпіонаті України 2015-2016 року народження у м. Хмельницький
Очікувана вартість28 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги арбітражу та спостереження арбітражу матчів арбітрів, асистентів арбітра, спостерігачів арбітражу
Очікувана вартість183 406,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди тренажерної зали (для проведення навчально-тренувальних занять)
Очікувана вартість64 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з організації участі у Чемпіонаті України 2012-2013 року народження регбі у м. Івано - Франківськ
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з облаштування місць проведення спортивного заходу (послуги з постановки трас) (2485/1.037/5,2297/1)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro