електрична енергія (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму
воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-13-010145-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-13-010145-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 200 000 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд.
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, структурний підрозділ замовника в м. Сміла (20700), структурний підрозділ замовника в селищі Чорнобай (19900), структурний підрозділ замовника в м. Жашків (19200), структурний підрозділ замовника в м. Золотоноша (19701), межа балансової належності електроустановок |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 серп. 16:38 | |
| Не вказано | 25 серп. 16:37 | |
| Не вказано | 25 серп. 16:37 | |
| Не вказано | 25 серп. 16:37 | |
| Не вказано | 25 серп. 16:37 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
2 018 839,20 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівОбґрунтування причини проведення закупівель
Вас може зацікавити
1 013 347,00 грн без ПДВ
Дивитись1 084 507,63 грн без ПДВ
Дивитись1 654 220,00 грн без ПДВ
Дивитись