електрична енергія (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-13-010145-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-13-010145-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених
пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
Дійсний:
25 серп. – 31 груд.
ID контракту:
UA-2026-08-25-012144-a-a1
Номер:
71001260637
Дата підписання:
25 серп. 16:32
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 200 000 кіловат-година |
Період доставки: 31 груд. 00:00 |
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, структурний підрозділ замовника в м. Сміла (20700), структурний підрозділ замовника в селищі Чорнобай (19900), структурний підрозділ замовника в м. Жашків (19200), структурний підрозділ замовника в м. Золотоноша (19701), межа балансової належності електроустановок |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 25 серп. 16:38 | |
| Додаток до договору | 25 серп. 16:38 | |
| Додаток до договору | 25 серп. 16:38 | |
| Підписаний договір | 25 серп. 16:38 | |
| Додаток до договору | 25 серп. 16:38 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
Код ЄДРПОУ:
42474208
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18002, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА будинок 166
Інформація про замовника
Назва:
Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Код ЄДРПОУ:
00720616
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 120