Бетон М 200

Очікувана вартість

15 250,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03328310
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул.Вітрука,11
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Степурко Ольга Михайлівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380679902043
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бетон БСГ С12/15 Р2 (В15 Р2) (М 200)

Код ДК 021:2015: 44114000-2 Бетон

Кількість:

5 метр кубічний

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 10025, Житомирська область, м. Житомир, Вітрука, 11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 серп. 14:27

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 250,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Горєлко Сніжана
Телефон: 097233973 ЄДРПОУ:
43995364

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

15 250,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" ЖМР

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 серп. 13:40
Опис:
Згідно п.п. 6 п. 13, Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 д ... Розгорнути
Згідно п.п. 6 п. 13, Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» №1178 від 12 жовтня 2022 року, відкриті торги автоматично відміняються електронною системою закупівель у разі неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. 19.08.2026 р. електронною системою закупівель з огляду на неподання жодної тендерної пропозиції автоматично відмінено відкриті торги за предметом закупівлі Код згідно ДК 021:2015: 44110000-4: Конструкційні матеріали (Бетон М-200) ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-11-003319-a. Відповідно до вище викладенного, є наявні підстави для здійснення цієї закупівлі шляхом укладення договору без застосування електронної системи закупівель. Згорнути