Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44114000-2»

  • ID: UA-2026-09-01-002386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-762_44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)

    Ім'я:
    Євгеній Головей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612937 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:59

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:59 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 284 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000686-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бетон

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 09:26

    Прийом пропозицій
    1 вер. 09:26 – 17 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    387 085,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 21 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бетонна суміш

    Ім'я:
    Юсевич Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577303404 ЄДРПОУ:
    04805918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:38 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    2 602 222,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Блоки бетонні модульні

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:23

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:23 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 923 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 21 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Фундаментні блоки

    Ім'я:
    Андрій Машталір
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676034643 ЄДРПОУ:
    26632022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 11:01

    Прийом пропозицій
    3 вер. 11:00 – 11 вер. 12:39
    Очікувана вартість

    1 693 206,66 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    20 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Бетон 25/30 М400 (Б30) за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали» (ДК 021:2015: 44114000-2 «Бетон»)

    Ім'я:
    Коломієць Владислав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380965156391 ЄДРПОУ:
    44849762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 10:29

    Прийом пропозицій
    3 вер. 18:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    358 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Блоки бетонні

    Ім'я:
    Мірошкін Максим Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:59

    Прийом пропозицій
    2 вер. 20:00 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 327 940,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010265-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лоток бетонний

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:54

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:54 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    105 950,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 21 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ізолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше

    Ім'я:
    Костєва Марія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676039936 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:36

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:36 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    5 933 905,81 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 19 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004695-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-735_44110000-4 - Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14)

    Ім'я:
    Наталія Гученко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506381345 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:46

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:46 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 097 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002843-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-730_44110000-4 Конструкційні матеріали (Бетонні вироби в асортименті (Лоток водовідвідний, пісковловлювач, дощоприймач, заглушки))

    Ім'я:
    Анжела ВИШНЯКОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675720727 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:45

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:45 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 508 869,22 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Євроблок стовпчиковий гладкий (код ДК 021:2015 –44110000-4 Конструкційні матеріали

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:03

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:03 – 3 вер. 10:29
    Очікувана вартість

    41 040,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 22 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-002382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Залізобетонні вироби

    Ім'я:
    Пугачевська Олександра Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 10:57

    Прийом пропозицій
    24 серп. 10:57 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    542 083,93 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетонні вироби

    Ім'я:
    Бовсуновська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969830884 ЄДРПОУ:
    04343487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 396,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44114000-2 Бетон

    Ім'я:
    Богдан Бачинський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674159600 ЄДРПОУ:
    44819434
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 260 098,25 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002038-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Залізобетонні кільця та кришки

    Ім'я:
    Лісниченко Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:
    44145868
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон М-300 Р3

    Ім'я:
    Тонюк Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971800062 ЄДРПОУ:
    03357091
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 600,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    бетон з автопослугами (44110000-4 Конструкційні матеріали)

    Ім'я:
    Світлана Коваленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:
    32459822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 181,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009683-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетонні вироби

    Ім'я:
    Дар'я Прудиус
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472378053 ЄДРПОУ:
    38553482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 199,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-013191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бруківка, поребрик (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44110000-4 - Конструкційні матеріали)

    Ім'я:
    КІНДЄЄВА Марта Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:
    44101707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 488,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 396 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro