Код за ДК 021:2015:42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання (Направляюча пластина, направляюча пластина телескопа до навантажувача JCB 531-70 AG)

Очікувана вартість

5 781,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30659101
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 43010, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чернецька Ангеліна
Володіння мовою:
Телефон:
380661245520
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код за ДК 021:2015:42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання (Направляюча пластина, направляюча пластина телескопа до навантажувача JCB 531-70 AG)

Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Кількість:

6 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 43010, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 серп. 11:29

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( календарні )

Умови постачання

Поставка після події:
дата подання заявки
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
3 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 781,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дєдов Микола Станіславович
Телефон: 380675660640 ЄДРПОУ:
37001696

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

5 781,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 серп. 11:22
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування електронної системи закупівель на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правов ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування електронної системи закупівель на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олександр ГЛАДКИХ
E-mail: [email protected] Телефон: +380963987341 ЄДРПОУ:
26646320
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 400,00 грн з ПДВ

Дивитись
Підіймально-транспортувальне обладнання (Канатоукладач)
Підіймально-транспортувальне обладнання (Канатоукладач)
Ім'я:
Демченко Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380457255429 ЄДРПОУ:
00131334
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 329,17 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Рибалко Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380507050227 ЄДРПОУ:
00659101
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 060,00 грн без ПДВ

Дивитись