ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31158100-9 Зарядні пристрої для акумуляторів (зарядний пристрій ToolkitRC M6D 500W, зарядний сет для FPV, K4 ISDT AC100-240В DC10-34В 1,0-34В 20А AC400Вт DC600Вт 2CH, зарядний пристрій (ISDT K4)

Враховуючи наявну потребу замовника у придбанні моніторів було організовано Закупівлю за ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31158100-9 Зарядні пристрої для акумуляторів (зарядний пристрій ToolkitRC M6D 500W, зарядний сет для FPV, K4 ISDT AC100-240В DC10-34В 1,0-34В 20А AC400Вт DC600Вт 2CH, зарядний пристрій (ISDT K4) шляхом проведення спрощеної процедури відбору кандидатів для укладення договору. Так, 10.08.2026 року закупівля не відбулась. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається. З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1275, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування процедури закупівель відповідно до пункту 9 Особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1275, у зв’язку із відміною спрощеної процедури закупівлі через неподання жодної пропозиції.

Очікувана вартість

268 219,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26631695
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Володіння мовою:
Телефон:
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Зарядний пристрій ToolkitRC M6D 500W

Код ДК 021:2015: 31158100-9 Зарядні пристрої для акумуляторів

Кількість:

7 штука

Період доставки:

до 15 вер.

Місце доставки:

Україна, Сумська область
2

FPV SET Зарядний пристрій M8D + APD450 1-8S DC 1600W AC 450W ToolkitRC M8D + ToolkitRC ADP450

Код ДК 021:2015: 31158100-9 Зарядні пристрої для акумуляторів

Кількість:

15 комплект

Період доставки:

до 15 вер.

Місце доставки:

Україна, Сумська область
3

K4 ISDT AC100-240В DC10-34В 1,0-34В 20А AC400Вт DC600Вт 2CH зарядний пристрій (ISDT K4)

Код ДК 021:2015: 31158100-9 Зарядні пристрої для акумуляторів

Кількість:

5 комплект

Період доставки:

до 15 вер.

Місце доставки:

Україна, Сумська область

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 серп. 11:08
Електронний підпис 25 серп. 11:18
Не вказано 25 серп. 11:08

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
268 219,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
3635108305

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

268 219,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина А4594