Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31158100-9»
-
ID: UA-2026-08-21-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Оголошено21 серп. 13:11
Прийом пропозицій21 серп. 13:11 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-001025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартовий пристрій Бустер
Очікувана вартість5 543,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПуско-зарядний пристрій Lavita 12-24V, макс. струм заряду 45А, пусковий струм 100А
Очікувана вартість4 315,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизарядний пристрій для акамулятерних батерей
Очікувана вартість597,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартовий пристрій Бустер
Очікувана вартість5 543,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для генератора - зарядний пристрій для акумуляторних батарей (код за ДК 021:2015: 31158100-9 - Зарядні пристрої для акумуляторів)
Очікувана вартість4 184,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПуско-зарядний пристрій 12/24V із дротами живлення та заряджання для служби колії Замовника
Оголошено26 серп. 17:09
Прийом пропозицій26 серп. 17:09 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 833,06 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-002978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для батарейок на 4-slot
Очікувана вартість33 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядний хаб DJI Matrice 4 Series Charging Hub (100W) для квадрокоптера (DJI Matrice 4T) або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено25 серп. 16:55
Прийом пропозицій25 серп. 16:55 – 2 вер. 16:00Очікувана вартість5 364,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-012019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядний хаб WB37 Battery Charging Hub для акумуляторних батарей WB37 Intelligent Battery, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено25 серп. 16:32
Прийом пропозицій25 серп. 16:32 – 2 вер. 15:00Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-003469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31158100-9 Зарядні пристрої для акумуляторів (зарядний пристрій ToolkitRC M6D 500W, зарядний сет для FPV, K4 ISDT AC100-240В DC10-34В 1,0-34В 20А AC400Вт DC600Вт 2CH, зарядний пристрій (ISDT K4)
Очікувана вартість268 219,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтанція для заряджання. Код ДК 021:2015 - 31150000-2: Баласти для розрядних ламп чи трубок
Очікувана вартість43 803,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядна станція 100-240В 15-60В 60А 3200Вт 2 канали 6S-14S, силові перехідники AS150U — QS8-S, балансувальні розширення (або еквівалент) (31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для акумулятора автомобіля для нагальних потреб ЗСУ
Ім'я:Коверняга Леся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384040889 Факс:+380384040171Веб сайт: ЄДРПОУ:04060789Очікувана вартість48 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанція зарядна
Оголошено24 серп. 08:46
Прийом пропозицій24 серп. 08:46 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість53 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-009683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок: Пуско-зарядний пристрій Dnipro-M JS 70 за кодом 31158100-9, Пусковий пристрій-компресор Dnipro-M JS 16C за кодом 31158100-9
Очікувана вартість19 655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для акумуляторів Energenie BC-USB-02
Ім'я:Комарніцька Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676727155 ЄДРПОУ:42158002Очікувана вартість809,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаласти для розрядних ламп чи трубок згідно коду ДК 021:2015: 31150000-2
Очікувана вартість18 912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШафа для зарядки АКБ на 6 од.
Оголошено19 серп. 13:24
Прийом пропозицій25 серп. 13:22 – 28 серп. 13:22Очікувана вартість145 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаласти для розрядних ламп чи трубок ( зарядні пристрої для акумуляторів - К2 AIR ISDT AC100-240B DC10-30B 20F AC200Вт DC500Вт 2СН та К4 ISDT AC100-240B DC10-34B 1,0-34В 20А AC400Вт DC600Вт 2СН або еквівалент)
Оголошено18 серп. 17:52
Прийом пропозицій18 серп. 17:52 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість103 228,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто