Послуги з організації та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дитячих спортивних команд відділу «Дитячо -юнацька академія футболу»

Очікувана вартість

1 256 400,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44688732
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61024, Харківська область, місто Харків, вул.Максиміліанівська, будинок 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Александрова (Natalia Aleksandrova)
Володіння мовою:
Телефон:
380980990404
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дитячих спортивних команд відділу «Дитячо -юнацька академія футболу»

Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом

Кількість:

349 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 61000, Харківська область, місто Харків, Харківський район

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 серп. 11:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 256 400,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
КОЛЧИНСЬКИЙ ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: 380503007717 ЄДРПОУ:
3040813818

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 256 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ХАРКІВ»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 серп. 11:49
Опис:
ОБҐРУНТУВАННЯ застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії пра ... Розгорнути
ОБҐРУНТУВАННЯ застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Враховуючи наявну потребу Замовника у Закупівлі, Замовником було організовано Закупівлю шляхом проведення процедури відкритих торгів з урахуванням Особливостей. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель UA-2026-07-26-000113-a Так, (03 серпня 2026 року) відкриті торги з урахуванням особливостей щодо Закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель з підстави передбаченої підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником згідно з цими особливостями. Звіт про результати проведення процедури закупівлі за UA-2026-07-26-000113-a (додається). З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції. 16. Отже, Замовник укладає прямий договір на «Послуги з організації та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дитячих спортивних команд відділу «Дитячо-юнацька академія футболу» (код ДК 021:2015 - 92620000-3 Послуги, пов'язані зі спортом) на суму 1 256 400,00 (Один мільйон двісті п’ятдесят шість тисяч чотириста гривень 00 коп.) без ПДВ з ФОП Колчинський Віктор Юрійович Згорнути