Форма футбольна,форма воротарська,манішки футбольні

Очікувана вартість

18 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32991729
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 74100, Херсонська область, Велика Олександрівка, Свободи 90
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гринь Оксана Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380553222483
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Форма футбольна

Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг

Кількість:

18 штука

Період доставки:

7 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 74100, Херсонська область, Велика Олександрівка, Свободт 90
2

форма воротарська

Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг

Кількість:

1 штука

Період доставки:

7 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 74100, Херсонська область, Велика Олександрівка, Свободи 90
3

манішки футбольні

Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг

Кількість:

20 штука

Період доставки:

7 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 74100, Херсонська область, Велика Олександрівка, Свободи 90

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 серп. 13:25
Електронний підпис 12 серп. 14:05
Не вказано 12 серп. 13:57
Не вказано 12 серп. 13:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Зізда Олександр Павлович
Телефон: 11111111111 ЄДРПОУ:
2277401770

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

18 800,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ КЗ"Великоолександрівська дитячо-юнацька спортивна школа"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 серп. 13:10
Опис:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану ... Розгорнути
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальний заклад «Великоолександрівська дитячо-юнацька спортивна школа»; 74100, Україна , Херсонська обл., селище. Велика Олександрівка, вулиця Свободи, будинок 90 ; код ЄДРПОУ 32991729 ; Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: 18410000-6 — Спеціальний одяг (Спортивний одягДК 021:2015 код 18412000-0). Вид та ідентифікатор процедури закупівлі (які відмінено): Відкриті торги з особливостями. UA-P-2026-08-12-007035-a a Посилання в електронній системі закупівель Prozorro: https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-P-2026-08-12-007035-a Розмір бюджетного призначення: 18800,00 грн. (Вісімнадцять тисяч вісімсот гривень 00 копійок) без з ПДВ. Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не пови Згорнути