Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18410000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-010680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3728
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено4 вер. 15:15
Прийом пропозицій4 вер. 15:15 – 22 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-007698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрико важкоатлетичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з важкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 — Спеціальний одяг) (наказ 2203)
Оголошено4 вер. 13:37
Прийом пропозицій4 вер. 13:37 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-013282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг (Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні
(чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);) Оголошено31 серп. 21:35
Прийом пропозицій31 серп. 21:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 21:28
Прийом пропозицій31 серп. 21:28 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Оголошено31 серп. 16:22
Прийом пропозицій31 серп. 16:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг), наказ 3600
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:56
Прийом пропозицій31 серп. 15:56 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 13:50
Прийом пропозицій31 серп. 13:50 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-004716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-003437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпеціальний одяг
Ім'я:Кириченко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380669825115 ЄДРПОУ:24976272Оголошено27 серп. 11:14
Прийом пропозицій3 вер. 08:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКостюм спеціальний літній (Тип Б2) з тканини Тип 4, Клас 7, РЗ 2, комплектність: елементи №1-3
Оголошено27 серп. 09:51
Прийом пропозицій2 вер. 09:39 – 5 вер. 09:40 -
ID: UA-2026-08-25-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 1869)
Оголошено25 серп. 16:13
Прийом пропозицій25 серп. 16:13 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-05-000037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний. Код за ДК 021:2015 - 18410000-6 Спеціальний одяг.
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна форма
Очікувана вартість38 937,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукця (вишиті сорочки)
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:18410000-6 Спеціальний одяг (українські дівочі костюми)
Очікувана вартість126 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18410000-6 Спеціальний одяг (шкільна форма для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування)
Ім'я:Валерія Сергіївна ДелікатнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936628454 Веб сайт: ЄДРПОУ:22799966Очікувана вартість3 543,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект сценічного одягу
Очікувана вартість84 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки
Ім'я:Скулінець Наталія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332234413 Факс:+380332281991Веб сайт: ЄДРПОУ:13345605Очікувана вартість10 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18410000-6 Спеціальний одяг (Спортивна форма)
Очікувана вартість21 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіловий та спортивний одяг для дітей пільгових категорій, для учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445451274 Факс:+380445451274ЄДРПОУ:01488050Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП