Послуга з надання типових навчальних планів і програм для професійно-технічного навчання за робітничими професіями

Очікувана вартість

86 382,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00135390
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Назаренко Юлія Ігорівна
Володіння мовою:
Телефон:
380975200267
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуга з надання типових навчальних планів і програм для професійно-технічного навчання за робітничими професіями

Код ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 4 серп. 17:39
Документи закупівлі 4 серп. 17:39
Електронний підпис 4 серп. 17:39

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
50%
Період (днів):
5 ( календарні )
Опис:
Оплата за надані Послуги здійснюється: 50 % оплата по факту наданих послуг протягом 5 календарних днів з дати підписання сторонами актів приймання-передачі наданих послуг.
Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
50%
Період (днів):
90 ( календарні )
Опис:
Оплата за надані Послуги здійснюється: 50 % оплата по факту наданих послуг протягом 90 календарних днів з дати підписання сторонами актів приймання-передачі наданих послуг, шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на поточний рахунок Виконавця або на інший рахунок, зазначений у письмовому (в тому числі у формі електронного документу) повідомленні Виконавця, підписаному уповноваженою особою Виконавця.

Умови постачання

Поставка після події:
дата подання заявки
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
150 ( календарні )
Опис:
Строк надання послуги: протягом терміну дії Договору за письмовою заявкою Замовника, але не пізніше 31.12.2026 року.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
86 382,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
00193370

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

86 382,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 лип. 10:37
Опис:
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гриве ... Розгорнути
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-05-27-005100-a Згорнути

Вас може зацікавити

26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)
26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)
Ім'я:
Ольга Оберемко
E-mail: [email protected] Телефон: +380663769249 Веб сайт: ЄДРПОУ:
30019775
56
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

114 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
СБУ ДГЗ
E-mail: [email protected] Телефон: 380936001863 ЄДРПОУ:
00034074
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

54 000,00 грн без ПДВ

Дивитись