Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80530000-8»
-
ID: UA-2026-09-03-001201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підготовки та підвищення кваліфікації за напрямком:«Методика проведення аудиту. Міжнародні вимоги, правила та процедури аудиту»
Оголошено3 вер. 09:34
Прийом пропозицій3 вер. 09:34 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)
Оголошено2 вер. 18:07
Прийом пропозицій2 вер. 18:07 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері професійної підготовки
Оголошено2 вер. 09:43
Прийом пропозицій2 вер. 09:43 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-005603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення системи ціноутворення у будівництві. Кошторисні норми та нормативи. Настанови. Зміни до Настанов. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи. Визначення вартості об'єкту будівництва, проектних, вишукувальних робіт та
обстеження. Зміни. Перевірка кошторисної документації. Проектна документація. Експертиза проектів будівництва. Реалізація інновацій в програмних комплексах "АВК-5" та "АС-4". Електронна система у будівництві" Оголошено31 серп. 13:41
Прийом пропозицій31 серп. 13:41 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-003516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга з навчання та переатестації електрогазозварювальника філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено31 серп. 12:28
Прийом пропозицій31 серп. 12:28 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-006843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з професійного навчання працівників філії «ВП «Атоменергомаш» за професіями «Стропальник», «Машиніст крана (кранівник)», «Водій навантажувача»
Оголошено28 серп. 14:05
Прийом пропозицій28 серп. 14:05 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-04-012651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання НПАОП 0.00-1.76-15
Ім'я:Нестеренко Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574525615 Факс:+380574525615Веб сайт: ЄДРПОУ:04058829Очікувана вартість2 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підготовки та перепідготовки) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту); Технічний департамент
Очікувана вартість7 022,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підготовки та перепідготовки) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту)
Очікувана вартість13 605,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підготовки та перепідготовки) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту), департамент експлатації водопровідного господарстів
Ім'я:Вишневецька Тетяна СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442801536 ЄДРПОУ:03327664Очікувана вартість22 675,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці (електробезпека)
Ім'я:Дронь Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380463750855,380463750855 ЄДРПОУ:02139239Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги згідно ДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (навчання та перевірка знань з загальних питань охорони праці)
Ім'я:Михальчук Людмила АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380414135114 ЄДРПОУ:13552505Очікувана вартість1 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальне навчання та перевірка знань з НПАОП для слюсарів з ремонту та обслуговування газового устаткування та КВПіА
Ім'я:Олексейчук Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414135285 Факс:+380414135285ЄДРПОУ:35824365Очікувана вартість9 130,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-03-014584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-тематичний семінар на тему: "Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів" за ДК 021:2015:80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки
Очікувана вартість2 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення навчання та повторна перевірка знань
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері професійної підготовки (навчання з правил електробезпеки, пожежної безпеки, безпеки систем газопостачання)
Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-03-007785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері професійної підготовки
Ім'я:Ванюшин Ігор СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444864569 Факс:+380444862460Веб сайт: ЄДРПОУ:21661316Очікувана вартість1 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК021:2015:80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері професійної підготовки
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Очікувана вартість18 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітні послуги на навчальних курсах підвищення кваліфікації
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro