Послуги, пов’язані з лісозаготівлею (лісозаготівля) Приполонинне л-во

Очікувана вартість

199 466,64 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30405534
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82600, Львівська область, Стрийський район, місто Сколе, вулиця Святослава Князя, буд. 1Г
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Верховцев Олександр Вікторович
Володіння мовою:
Телефон:
380967277455
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги, пов’язані з лісозаготівлею (лісозаготівля) Приполонинне л-во

Код ДК 021:2015: 77211000-2 Послуги, пов’язані з лісозаготівлею

Кількість:

359 метр кубічний

Період доставки:

4 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Львівська область, Стрийський район, місто Сколе, вулиця Святослава Князя, буд. 1Г

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 серп. 14:23
Електронний підпис 4 серп. 14:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 466,64 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ЖДЕГ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Телефон: 00000000000 ЄДРПОУ:
3297404159

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

199 466,64 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний природний парк Сколівські Бескиди

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 серп. 10:54
Опис:
гідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей (Постанова КМУ № 1178) у зв'язку з відміною відкритих торгів через відсутність учасників» №UA-2026-07-23-005975-a, №UA-2026-07-14-006471-a

Вас може зацікавити

Лісозаготівельні послуги Вознесенське надлісництво 390 м3
Лісозаготівельні послуги Вознесенське надлісництво 390 м3
Ім'я:
Артюх Юлія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380959319935 ЄДРПОУ:
45620164

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

133 110,00 грн без ПДВ

Дивитись