Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77211000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-007020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Ізяславське надлісництво у т. ч.: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги, Лот 3: лісозаготівельні послуги, Лот 4: лісозаготівельні послуги.
Оголошено1 вер. 14:42
Прийом пропозицій1 вер. 14:42 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8.
Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги. Оголошено31 серп. 19:50
Прийом пропозицій31 серп. 19:50 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8.
Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги. Оголошено31 серп. 17:47
Прийом пропозицій31 серп. 17:47 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Путильське надлісництво у т. ч: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги.
Оголошено31 серп. 17:05
Прийом пропозицій31 серп. 17:05 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8.
Лісозаготівельні послуги Оголошено31 серп. 16:05
Прийом пропозицій31 серп. 16:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Чорноліське надлісництво Кіровоградська область, в обсязі надання послуг 18 925 м3 у т.ч.: Лот 1 - Лісозаготівельні послуги (Чорноліське надлісництво) 11 310 м3; Лот 2 - Лісозаготівельні послуги (Чорноліське надлісництво) 7 615 м3
Оголошено31 серп. 16:01
Прийом пропозицій31 серп. 16:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво
Оголошено31 серп. 15:58
Прийом пропозицій31 серп. 15:58 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-002366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7
(Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги). Оголошено31 серп. 11:00
Прийом пропозицій31 серп. 11:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Сумське надлісництво, Сумська область
Оголошено28 серп. 18:14
Прийом пропозицій28 серп. 18:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Городнянське надлісництво, Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 3 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 4 - Лісозаготівельні
послуги (Городнянське надлісництвj), Лот 5 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 6 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 7 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 8 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво), Лот 9 - Лісозаготівельні послуги (Городнянське надлісництво) Оголошено28 серп. 17:07
Прийом пропозицій28 серп. 17:07 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Тетерівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги)
Оголошено28 серп. 16:35
Прийом пропозицій28 серп. 16:35 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Ніжинське надлісництво, Чернігівська область, у т.ч.: Лот 1 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 2 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 3 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 4 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське
надлісництвj), Лот 5 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 6 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 7 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 8 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 9 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво), Лот 10 - Лісозаготівельні послуги (Ніжинське надлісництво) Оголошено28 серп. 16:32
Прийом пропозицій28 серп. 16:32 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Чернігівське надлісництво
Оголошено28 серп. 15:06
Прийом пропозицій28 серп. 15:06 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Вознесенське надлісництво 390 м3
Оголошено28 серп. 14:54
Прийом пропозицій28 серп. 14:54 – 5 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-006832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги освітлення та прочищення Новомосковське надлісництво
Оголошено28 серп. 14:05
Прийом пропозицій28 серп. 14:05 – 5 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги освітлення та прочищення Дніпровське надлісництво
Оголошено28 серп. 13:42
Прийом пропозицій28 серп. 13:42 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Новомосковське лісництво
Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-001043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Бориспільське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги; Лот №4 Лісозаготівельні послуги; Лот №5 Лісозаготівельні послуги; Лот №6 Лісозаготівельні послуги; Лот №7 Лісозаготівельні послуги;
Лот №8 Лісозаготівельні послуги; Лот №9 Лісозаготівельні послуги; Лот №10 Лісозаготівельні послуги Оголошено28 серп. 09:37
Прийом пропозицій28 серп. 09:37 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-012860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Івано-Франківське надлісництво, у т. ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5.Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7.Лісозаготівельні послуги,
Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9.Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги. Оголошено27 серп. 20:09
Прийом пропозицій27 серп. 20:09 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги по Бродівське надлісництво у т.ч.: Лот 1 Лісозаготівельні послуги. Лот 2 Лісозаготівельні послуги. Лот 3 Лісозаготівельні послуги. Лот 4 Лісозаготівельні послуги. Лот 5 Лісозаготівельні послуги.
Оголошено27 серп. 19:22
Прийом пропозицій27 серп. 19:22 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення