Маніпулятор електро-гідравлічний

Очікувана вартість

980 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00135390
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Назаренко Юлія Ігорівна
Володіння мовою:
Телефон:
380975200267
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Маніпулятор електро-гідравлічний НМ3500

Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 27 січ. 2027

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 серп. 16:14
Електронний підпис 3 серп. 16:15
Документи закупівлі 3 серп. 16:14

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
90 ( календарні )
Опис:
Строки оплати Товару (партії Товару): протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України)

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
180 ( календарні )
Опис:
Умови поставки: для резидентів, DDP – склад (станція) призначення. Термін постачання: протягом 180 днів від дня підписання договору.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
980 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
3211819879

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

980 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 черв. 15:26
Опис:
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гриве ... Розгорнути
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-04-22-001604-a Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Коваль Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
08803572

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

842 550,00 грн з ПДВ

Дивитись
«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
Ім'я:
Наталія Васянович
E-mail: [email protected] Телефон: +380502496669 ЄДРПОУ:
02225364

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

635 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
42410000-3- Підіймально- транспортувальне обладнання
42410000-3- Підіймально- транспортувальне обладнання
Ім'я:
Станіслав Давидов
E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03327121
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

933 265,00 грн без ПДВ

Дивитись