Рекуператор Blauberg Vento Expert A100-1 S10 W V.2

Очікувана вартість

47 930,40 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Код ЄДРПОУ:
14321736
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лисиця Лариса Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
380679732313
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Рекуператор Blauberg Vento Expert A100-1 S10 W V.2

Код ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання

Кількість:

3 штука

Період доставки:

23 лип. – 5 серп.

Місце доставки:

Україна, Харківська область, смт Васищеве

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 лип. 12:32

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
47 930,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44932703

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

47 930,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 лип. 12:00
Опис:
Згідно електронної системи закупівель по зазначеному коду ДК 021:2015 проведені наступні закупівлі по процедурі «Відкриті торги з особливостями» UA-2026-05-01-001728-a – на загальну суму 39 346,99 грн. в т.ч ПДВ 6 557,83 грн. (Договір від 01.06.2026 № 446-26) Інши ... Розгорнути
Згідно електронної системи закупівель по зазначеному коду ДК 021:2015 проведені наступні закупівлі по процедурі «Відкриті торги з особливостями» UA-2026-05-01-001728-a – на загальну суму 39 346,99 грн. в т.ч ПДВ 6 557,83 грн. (Договір від 01.06.2026 № 446-26) Інших триваючих закупівель по даному предмету закупівлі не виявлено. Проте, відповідно до довідки про зміни в кошторис від 20.07.2026 № 7027 передбачене додаткове фінансування по КЕКВ 2210, у зв’язку з чим у замовника виникають обставини, згідно яких існує необхідність закупівлі додаткового обсягу товарів. Тобто надходження зазначених коштів на момент планування тендерної процедури замовник об’єктивно не міг передбачити Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шальнов Юрій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 ЄДРПОУ:
14321386
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 925,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковальов Юрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380973155240 ЄДРПОУ:
23313842

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

69 533,82 грн з ПДВ

Дивитись