Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42520000-7»
-
ID: UA-2026-09-04-013186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВентиляційне обладнання
Оголошено4 вер. 17:35
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВитратні матеріали
Оголошено4 вер. 15:23
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентиляційне обладнання
Оголошено4 вер. 15:22
Прийом пропозицій4 вер. 15:22 – 20 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-04-010205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентилятори радіальні
Оголошено4 вер. 15:01
Прийом пропозицій4 вер. 15:01 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-013565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруби для димоходу в комплекті
Оголошено3 вер. 16:53
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВентиляційне обладнання згідно з ДК 021:2015: 42520000-7 «Вентиляційне обладнання»
Оголошено31 серп. 18:40
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДимосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-006695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПереносний вентилятор для використання при зварювальних роботах
Оголошено31 серп. 14:26
Прийом пропозицій31 серп. 14:26 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентилятори та комплектуючі вентиляційної системи
Оголошено31 серп. 13:38
Прийом пропозицій31 серп. 13:38 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля систем кондиціонування та локального відбору повітря зі шкідливими викидами
Оголошено29 серп. 13:00
Прийом пропозицій29 серп. 13:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:42520000-7 Вентиляційне обладнання (Припливно–витяжна установка ПВ1-ПВ2 в комплекті з автоматикою, Припливна установка П1, Зовнішній блок П1, Прямотоковий канальний шумопоглинаючий вентилятор В1, Зовнішній блок К1, Внутрішні блоки VRF системи К1.1 )
Оголошено28 серп. 12:00
Прийом пропозицій28 серп. 12:00 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВентиляційне обладнання
Оголошено26 серп. 15:32
Прийом пропозицій1 вер. 01:00 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42520000-7 - Вентиляційне обладнання Установки фільтровентиляційні та приладдя до них для споруд цивільного захисту Західного регіону
Оголошено26 серп. 09:48
Прийом пропозицій26 серп. 09:48 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-014250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор витяжний Домовент 100С, Вентилятор витяжний Домовент 120С
Очікувана вартість2 045,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом.
Очікувана вартість115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання
Очікувана вартість151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗонт витяжний острівний 1800*800*350 з жиро-уловлювачем
Очікувана вартість17 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРешітка вентеляційна.
Очікувана вартість432,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор осьовий Сигма 4E-500S
Очікувана вартість5 399,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирешітка вентиляційна (ДК 021:2015 42520000-7 вентиляціне обладнання)
Очікувана вартість816,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro