Сумка-підсумок бойова-А (А-30, вид 3)

Очікувана вартість

1 860 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 11 черв. 17:31

до 17 черв. 00:00

Прийом пропозицій

з 17 черв. 00:00

до 22 черв. 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 черв. 00:00 – 22 черв. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
11 черв. 17:31 – 17 черв. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
18 черв. 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Під час проведення спрощеної закупівлі за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 18920000-4 «Сумки» (Сумка-підсумок бойова А (А-30) вид 3), ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-11-013388-a, встановлено наявність невідповідностей в інформації щодо найменування предмета закупівлі, зазначеній в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Зазначені невідповідності можуть призвести до неоднозначного тлумачення учасниками вимог закупівлі та вплинути на підготовку і подання тендерних пропозицій. У зв’язку з тим, що на даному етапі проведення закупівлі відсутня можливість усунення виявлених порушень шляхом внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, виникла необхідність відміни закупівлі відповідно до п.2 ч.17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
18 черв. 16:59
Не вказано 18 черв. 16:59

Інформація про замовника

Назва:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ:
23311317
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ломачова Анжела Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
380445276660
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Сумка-підсумок бойова-А (А-30, вид 3)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 860 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 11 черв. 17:31
Документи закупівлі 11 черв. 17:31
Електронний підпис 11 черв. 17:31
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції

Опис

Пропозиція учасника обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення пропозиції, яке має бути подане у виді банківської гарантії в електронному форматі. У тексті (або колонтитулах) банківської гарантії має бути вказано посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. При цьому, зазначений у тексті банківської гарантії підписант має співпадати з підписантом, який наклав КЕП. Забезпечення пропозиції повинне відповідати формі, затвердженій Наказом Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства від 14.12.2020 року №2628 «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції». Разом з банківською гарантією необхідно надати копію документу, що підтверджує повноваження особи, яка підписала банківську гарантію. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням кваліфікованого електронного підпису особи, що видала такий документ (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Файл електронної гарантії подається у складі пропозиції у форматі, придатному для перевірки накладення КЕП уповноваженої службової (посадової) особи банку-гаранта на такий документ.

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 860 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
18 600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ