Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18920000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-009370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасоби для транспортування
Оголошено26 серп. 15:05
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-08-03-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКупівля сумок для ноутбуків (серпень 2023)
Оголошено3 серп. 2023 15:54
Прийом пропозицій3 серп. 2023 15:54 – 12 серп. 2023 10:00Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-09-02-011516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиекосумки
Очікувана вартість4 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисна сумка для Lipo-акумуляторів
Очікувана вартість2 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару (екосумок)
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки
Очікувана вартість6 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки (набір екосумка-розмальовка)
Очікувана вартість11 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРюкзаки
Очікувана вартість38 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки
Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейс 455 x 330 x 152 мм. L- C3470LMS; Кейс 425 x 285 x 120 мм. L- C3470LMS
Очікувана вартість9 355,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість7 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка-шопер з вишивкою
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумки (На виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Кам'янець-Подільської міської територіальної громади у 2026-2030 рр. )
Очікувана вартість90 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка медична
Очікувана вартість17 892,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки-подарунки дітям,які опинилися у складних життєвих обставинах
Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумка 5,5л 23х15х16 см Stenson R40894; Термосумка 10л 28х18х21 см Stenson40913 -s-2 сіра; Термосумка 5,5 л 23х15х16 см Stenson R40894 чорна; Термосумка 5.5 л 23х15х16 см Stenson R40894 сіра
Очікувана вартість2 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для ноутбука
Очікувана вартість1 776,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання еко-сумок
Ім'я:Чернякова Марія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380664465986 Факс:+380544254902ЄДРПОУ:44040021Очікувана вартість3 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка
Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для транспортування БпЛА DJI Mavic 3 Pro
Очікувана вартість3 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro