Послуги з догляду за лісовідновленням (Березнівське надлісництво)

Очікувана вартість

2 886 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
45601597
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 43010, Волинська область, Луцьк, проспект Волі, 30
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Присяжний Іван Євгенович
Володіння мовою:
Телефон:
380505770733
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Догляди за лісовими культурами (з використанням кущорізу)

Код ДК 021:2015: 77231600-4 Послуги з лісонасадження

Кількість:

550 гектар

Період доставки:

до 31 жовт.

Місце доставки:

Україна, Послуги надаватимуться в межах лісового фонду Березнівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України». Адреса Березнівського надлісництва: 34600, Рівненська область, Рівненський район, м. Березне, вул. Київська 1
2

Догляди за природним поновленням (з використанням кущорізу)

Код ДК 021:2015: 77231600-4 Послуги з лісонасадження

Кількість:

100 гектар

Період доставки:

до 31 жовт.

Місце доставки:

Україна, Послуги надаватимуться в межах лісового фонду Березнівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України». Адреса Березнівського надлісництва: 34600, Рівненська область, Рівненський район, м. Березне, вул. Київська 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 трав. 19:45
Документи закупівлі 22 трав. 19:44
Документи закупівлі 22 трав. 19:44
Документи закупівлі 22 трав. 19:44
Документи закупівлі 22 трав. 19:44
Документи закупівлі 22 трав. 19:44
Документи закупівлі 22 трав. 19:44
Документи закупівлі 22 трав. 19:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 886 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
КАСЯНЧУК ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: 380976740541 ЄДРПОУ:
46263704

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

2 886 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
22 трав. 19:20
Опис:
Підстава: пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або с ... Розгорнути
Підстава: пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Звіт про результати проведення процедури UA-2026-04-09-011180-a. Дата формування звіту: 17 квітня 2026 (у зв’язку з відсутністю пропозицій закупівля не відбулась). Згорнути

Вас може зацікавити

Лісокультурні послуги Овруцьке надлісництво (створення, доповнення лісових культур, викопування сіянців)
Лісокультурні послуги Овруцьке надлісництво (створення, доповнення лісових культур, викопування сіянців)
Ім'я:
Василець Марія Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380635399909 ЄДРПОУ:
45530596

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 095 410,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лісокультурні послуги Тетерівське надлісництво (створення, доповнення лісових культур, сівба жолудів вручну, викопування сіянців)
Лісокультурні послуги Тетерівське надлісництво (створення, доповнення лісових культур, сівба жолудів вручну, викопування сіянців)
Ім'я:
Салій Дарина Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380639790330 ЄДРПОУ:
45530596

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 573 250,00 грн без ПДВ

Дивитись