Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77231600-4»
-
ID: UA-2026-08-27-004689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Коростишівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)
Оголошено27 серп. 12:07
Прийом пропозицій27 серп. 12:07 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Овруцьке надлісництво (створення, доповнення лісових культур, викопування сіянців)
Оголошено26 серп. 15:04
Прийом пропозицій26 серп. 15:04 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-004967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Тетерівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)
Оголошено26 серп. 11:56
Прийом пропозицій26 серп. 11:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Тетерівське надлісництво (створення, доповнення лісових культур, сівба жолудів вручну, викопування сіянців)
Оголошено26 серп. 11:42
Прийом пропозицій26 серп. 11:42 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-12-006964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво
Оголошено12 серп. 14:15
Прийом пропозицій12 серп. 14:15 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 397 952,62 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-24-000365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з створення та доповнення лісових культур Корюківське надлісництво
Оголошено24 черв. 08:48
Прийом пропозицій24 черв. 08:48 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 292 720,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-011605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику і коробах Херсонське надлісництво
Оголошено12 черв. 16:11
Прийом пропозицій12 черв. 16:11 – 20 черв. 17:00Очікувана вартість279 445,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-008508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Баштанське надлісництво
Оголошено3 черв. 14:28
Прийом пропозицій3 черв. 14:28 – 11 черв. 16:00Очікувана вартість6 658 358,46 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-012611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з догляду за лісовідновленням та лісорозведенням (Соснівське надлісництво)
Очікувана вартість3 791 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з догляду за лісовідновленням (Березнівське надлісництво)
Очікувана вартість2 886 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-006128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Новомосковське надлісництво
Оголошено22 трав. 12:38
Прийом пропозицій22 трав. 12:38 – 30 трав. 10:00Очікувана вартість816 378,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-005698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Дніпровське надлісництво
Оголошено22 трав. 12:18
Прийом пропозицій22 трав. 12:18 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 508 155,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-013827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з догляду за лісовідновленням (Любешівське надлісництво)
Оголошено18 трав. 18:31
Прийом пропозицій18 трав. 18:31 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 272 620,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-000312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Балтське надлісництво
Оголошено13 трав. 08:42
Прийом пропозицій13 трав. 08:42 – 21 трав. 12:00Очікувана вартість3 999 832,72 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-013779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з догляду за лісовідновленням та плантаціями новорічних ялинок (Сарненське надлісництво)
Оголошено11 трав. 18:09
Прийом пропозицій11 трав. 18:09 – 19 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 477 216,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-003895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво
Очікувана вартість1 798 741,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-003567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з створення та доповнення лісових культур Чернігівське надлісництво
Очікувана вартість3 157 644,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-006987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Одеське надлісництво
Оголошено8 трав. 13:06
Прийом пропозицій8 трав. 13:06 – 16 трав. 15:00Очікувана вартість4 715 686,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-005394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги вирощування садивного матеріалу в розсаднику Вознесенське надлісництво
Оголошено8 трав. 11:56
Прийом пропозицій8 трав. 11:56 – 16 трав. 15:00Очікувана вартість2 509 485,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-008862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з створення та доповнення лісових культур Шосткинське надлісництво
Очікувана вартість7 939 260,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro