Послуги з підгортання сміттєзвалищ

Послуги з підгортання сміттєзвалищ (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-05-05-004893-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-05-05-004893-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

630 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04410433
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Золотоніський р-н, село Гельмязів, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Камінська Наталія
Володіння мовою:
Телефон:
+380634395773
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з підгортання сміттєзвалищ

Код ДК 021:2015: 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ

Кількість:

350 година

Період доставки:

до 20 груд.

Місце доставки:

Україна, 19715, Черкаська область, Золотоніський район, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 16:35
Кваліфікаційні критерії 18 трав. 16:34
Кваліфікаційні критерії 18 трав. 16:34
Кваліфікаційні критерії 18 трав. 16:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
630 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380936848461 ЄДРПОУ:
2134007038

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

630 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЕЛЬМЯЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Послуги роботи бульдозера по розчищенню сміттєзвалищ за межами населених пунктів селища Єланець та села Возсіятське, Малоукраїнка
Послуги роботи бульдозера по розчищенню сміттєзвалищ за межами населених пунктів селища Єланець та села Возсіятське, Малоукраїнка
Ім'я:
Рудінський Максим Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980647691 Факс:
+380515991467
Веб сайт: ЄДРПОУ:
04375079

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

343 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Рекультивація території полігону твердих побутових відходів с-ща Солоне ДК 021:2015 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ
Рекультивація території полігону твердих побутових відходів с-ща Солоне ДК 021:2015 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ
Ім'я:
Ірина Баклан
E-mail: [email protected] Телефон: +380984733448 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40204292
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

597 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 90530000-1 — Утримання сміттєзвалищ (Послуги по утилізації сміття на паспортизованому сміттєзвалищі в с. Старе Місто Підгаєцької міської територіальної громади ДК 021:2015: 90533000-2 — Послуги з управління сміттєзвалищами)
ДК 021:2015: 90530000-1 — Утримання сміттєзвалищ (Послуги по утилізації сміття на паспортизованому сміттєзвалищі в с. Старе Місто Підгаєцької міської територіальної громади ДК 021:2015: 90533000-2 — Послуги з управління сміттєзвалищами)
Ім'я:
Федорчак Надія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380682467435 ЄДРПОУ:
04058462

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 666,67 грн без ПДВ

Дивитись