Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90530000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація території полігону твердих побутових відходів с-ща Солоне ДК 021:2015 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ
Оголошено1 вер. 16:37
Прийом пропозицій1 вер. 16:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 90530000-1 — Утримання сміттєзвалищ (Послуги по утилізації сміття на паспортизованому сміттєзвалищі в с. Старе Місто Підгаєцької міської територіальної громади ДК 021:2015: 90533000-2 — Послуги з управління сміттєзвалищами)
Оголошено1 вер. 15:50
Прийом пропозицій1 вер. 15:50 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з впорядкування полігону ТПВ спеціалізованою технікою по вул. Шевченка, с-ща Чорнобай, Золотоніський район, Черкаська область (заходи забезпечення екологічно безпечного захоронення відходів) (ДК 021:2015 - 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ)
Оголошено31 серп. 12:18
Прийом пропозицій31 серп. 12:18 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою території населених пунктів Кельменецької територіальної громади (підгортання сміттєзвалищ)
Оголошено27 серп. 11:38
Прийом пропозицій27 серп. 11:38 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по ліквідації осередку пожежі на смітєєзвалищі та створення захисної смуги навкого сміттєзвалища в с-щі Стара Вижівка
Очікувана вартість8 181,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРекультивація територій полігонів твердих побутових відходів на території Теофіпольської територіальної громади
Очікувана вартість252 833,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою населеного пункту , упорядкування сміттєзвалища(прогортання та трамбування твердих побутових відходів ) на території с.Жабокричка Чечельницької селищної територіальної громади
Ім'я:Корольчук Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982622069 ЄДРПОУ:44494095Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою населеного пункту , упорядкування сміттєзвалища(прогортання та трамбування твердих побутових відходів ) на території с.Каташин Чечельницької селищної територіальної громади
Ім'я:Корольчук Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982622069 ЄДРПОУ:44494095Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою населеного пункту , упорядкування сміттєзвалища(прогортання та трамбування твердих побутових відходів ) на території с.Тартак Чечельницької селищної територіальної громади
Ім'я:Корольчук Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982622069 ЄДРПОУ:44494095Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання транспортних послуг по земляних роботах- підгортання стихійних сміттєзвалища с. Сошки, с. К. Решнівка, с. Ленківці Ленковецької ОТГ
Ім'я:Герасімчук Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380950436562 ЄДРПОУ:21315096Очікувана вартість48 000,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпорядкування сміттєзвалища
Очікувана вартість50 285,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпорядкування сміттєзвалищ в селищі Кам’яний Міст Первомайського району Миколаївської області
Очікувана вартість28 697,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпорядкування сміттєзвалищ в селі Степківка Первомайського району Миколаївської області
Очікувана вартість26 647,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпорядкування сміттєзвалищ в селі Катеринка Первомайського району Миколаївської області
Очікувана вартість24 597,89 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій міського звалища
Ім'я:Надія ФайзрахмановаE-mail: [email protected] Телефон: +380667067593, +380577413418, +380577411166 Веб сайт: ЄДРПОУ:33814659Очікувана вартість85 599,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПошарове ущільнення сміття та очищення ділянки від сміття чи будівельних залишків
Ім'я:Скороход Ріта ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:+380989304809ЄДРПОУ:04415531Очікувана вартість56 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій (підгортання) сміттєзвалища в с. Кожухівка
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій (підгортання) сміттєзвалища в с. Росоша
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по впорядкуванню сміттєзвалища с.Банилів Вижницького району Чернівецької області
Очікувана вартість64 946,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання стихійних сіттєзвалищ та їх упорядкування на території Мирогощанської сільської ради
Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro