Гідротрансформатор до бурового верстату ZJ-40

Очікувана вартість

2 280 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00135390
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Смагула Роман Михайлович
Володіння мовою:
Телефон:
380503730654
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Гідротрансформатор YB-900

Код ДК 021:2015: 43610000-2 Частини бурильних машин

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 бер. 13:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 280 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
45329088

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

2 280 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
24 лют. 14:23
Опис:
02.01.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Гідротрансформатор до бурового верстату ZJ-40», ідентифікатор закупівлі UA-2026-01-02-001471-a (далі – Закупівля). 19.01.2026 року через неподання у строк, уста ... Розгорнути
02.01.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Гідротрансформатор до бурового верстату ZJ-40», ідентифікатор закупівлі UA-2026-01-02-001471-a (далі – Закупівля). 19.01.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей. Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Згорнути