Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43610000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-001992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-774_43610000-2 Частини бурильних машин (Запасні частини до верхнього приводу TESCO 500ESI 1000 в асортименті)
Оголошено3 вер. 10:06
Прийом пропозицій3 вер. 10:06 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-007717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанції керування УЕВН
Оголошено24 серп. 15:17
Прийом пропозицій24 серп. 15:17 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-013556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубці ріжучі для зняття асфальтобетонного покриття до дорожніх фрез WIRTGEN та Bobcat
Очікувана вартість82 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРізець для фрези W5/20 код 43610000-2 – «Частини бурильних машин» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено10 серп. 11:52
Прийом пропозицій10 серп. 11:52 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість710 898,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:43610000-2 Частини бурильних машин (комплектуючі до комбайну)
Очікувана вартість720 288,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкоба 487286-00; Скоба 893314; Кнопка клавіша; Поршень
Очікувана вартість1 788,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини бурильних машин
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Очікувана вартість30 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-571_43610000-2 Частини бурильних машин (Пневморозкріплювач з комплектом ущільнень)
Оголошено24 лип. 09:57
Прийом пропозицій24 лип. 09:57 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість1 953 421,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-006696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-565_43610000-2 Частини бурильних машин (Комплектуючі частини до телеметричної системи безпровідної MWD) ( ЛОТ №1 - 43610000-2 Частини бурильних машин (Комплектуючі частини до телеметричної системи безпровідної MWD); ЛОТ №2 - 43610000-2 Частини бурильних машин (Комплектуючі частини до
телеметричної системи безпровідної MWD)) Оголошено23 лип. 14:00
Прийом пропозицій23 лип. 14:00 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість2 707 763,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-001646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-559_43610000-2 Частини бурильних машин (Запасні частини до верхнього приводу)
Оголошено23 лип. 10:08
Прийом пропозицій23 лип. 10:08 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 864 087,59 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-22-004153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-552_43610000-2 Частини бурильних машин (Комплектуючі частини до телеметричної системи безпровідної MWD) (ЛОТ №1-43610000-2 Частини бурильних машин (Комплектуючі частини до телеметричної системи безпровідної MWD); ЛОТ №2-43610000-2 Частини бурильних машин (Комплектуючі частини до телеметричної
системи безпровідної MWD)) Оголошено22 лип. 11:52
Прийом пропозицій22 лип. 11:52 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 699 481,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРізці РТМ
Оголошено22 лип. 09:45
Прийом пропозицій22 лип. 09:45 – 30 лип. 11:00Очікувана вартість3 640 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-544_43610000-2 - Частини бурильних машин (Гідравлічні ключі з системами контролю та реєстрації крутного моменту) (ЛОТ №1 43610000-2 - Частини бурильних машин (Гідравлічні ключі з системами контролю та реєстрації крутного моменту); ЛОТ №2 43610000-2 - Частини бурильних машин (Гідравлічні ключі з
системами контролю та реєстрації крутного моменту)) Оголошено21 лип. 10:03
Прийом пропозицій21 лип. 10:03 – 10 серп. 15:00Очікувана вартість26 632 972,66 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-20-007620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалець відбійного молотка у зборі 65A11
Очікувана вартість264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-496_43610000-2 Частини бурильних машин (Гальмівні шківи ЛБУ-1200)
Оголошено13 лип. 09:35
Прийом пропозицій13 лип. 09:35 – 22 лип. 15:00Очікувана вартість3 266 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-009212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту очисних комбайнів РКУ-10
Оголошено3 лип. 15:58
Прийом пропозицій3 лип. 15:58 – 15 лип. 11:00Очікувана вартість5 370 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-005105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту очисних комбайнів РКУ-10
Оголошено1 лип. 13:45
Прийом пропозицій1 лип. 13:45 – 9 лип. 11:00Очікувана вартість3 153 040,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-004663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту очисних комбайнів РКУ-10
Оголошено1 лип. 13:13
Прийом пропозицій1 лип. 13:13 – 9 лип. 11:00Очікувана вартість3 734 700,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-008343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструмент для колтюбінгової установки
Оголошено24 черв. 14:31
Прийом пропозицій24 черв. 14:31 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість2 376 253,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-22-008739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:43610000-2 Частини бурильних машин (зубки, різці для гірничих машин)
Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 30 черв. 18:00Очікувана вартість1 525 000,00 грн
без ПДВЗавершена