Медична лабораторна центрифуга ДК 021:2015 – 42930000-4 – Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (Код НК 024:2023 36465 – Настільна універсальна центрифуга)

Очікувана вартість

117 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05498694
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69065, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Щаслива/Дудикіна 1/6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ходаковський Андрій Іванович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380612243705
E-mail:
Факс:
+380612243729

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Центрифуга лабораторна з ротором на 24 пробірки

Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати

Кількість:

3 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 69065, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Щаслива/Дудикіна 1/6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 груд. 2025 11:55
Електронний підпис 23 груд. 2025 12:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
117 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Білименко Олександр Сергійович
Телефон: +380685015624 ЄДРПОУ:
3071314770

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

117 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Міська лікарня №9" Запорізької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 груд. 2025 11:38
Опис:
Замовником 08.12.2025 році була оголошена закупівля з процедури відкритих торгів з особливостями. Медична лабораторна центрифуга ДК 021:2015 – 42930000-4 – Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (Код НК 024:2023 36465 – Настільна універсальна центрифу ... Розгорнути
Замовником 08.12.2025 році була оголошена закупівля з процедури відкритих торгів з особливостями. Медична лабораторна центрифуга ДК 021:2015 – 42930000-4 – Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (Код НК 024:2023 36465 – Настільна універсальна центрифуга) (https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-12-08-012635-a) очікуваною вартістю 120 000,00 грн. (надалі – Закупівля). Закупівля не відбулась з причин неподання жодної тендерної пропозиції для участі у Закупівлі. Замовником було зроблено обстеження ринку на предмет фактичної наявності потрібного обладнання. Єдиним постачальником в наявності якого було потрібне обладнання і в потрібній кількості була Фізична особа-підприємець Білименко Олександр Сергійович. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника Згорнути