Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42930000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-007958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга
Ім'я:Яніна Олександрівна АвраменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380473922589 ЄДРПОУ:02005266Очікувана вартість13 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуга СМ - 3М (НК 024:2023 36465; НК 031:2024: W02069003)
Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (Центрифуга лабораторна)
Очікувана вартість83 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015— 42930000-4 «Центрифуги, вальцювальні маніини чи торгові автомати»(Центрифуга лабораторна НК 024:2023-36465;НК 031:2024 W02069003 — Центрифуги )
Очікувана вартість63 600,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLC-04S медична лабораторна центрифуга
Ім'я:Трегубов Юрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380956912466 Факс:+380314124530ЄДРПОУ:38068793Очікувана вартість39 899,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедична лабораторна центрофуга
Ім'я:Климик Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971484199 Факс:+380433763690ЄДРПОУ:37580028Очікувана вартість7 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Очікувана вартість5 267,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (центрифуга лабораторна СМ-3М)
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт: ЄДРПОУ:38458175Очікувана вартість20 150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомат розливу води
Оголошено20 серп. 15:19
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість96 375,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-003444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга пральна промислова завантаженням 25 кг
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість201 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-005808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга медична СМ-3М MICROmed для пробірок 15 мл
Очікувана вартість18 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга
Очікувана вартість58 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод НК 024:2023: 36465 — Настільна універсальна центрифуга, код НК 031:2024: W02069003 – Центрифуги
Очікувана вартість18 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатопозиційний лабораторний вортексний змішувач
Оголошено14 серп. 11:06
Прийом пропозицій14 серп. 11:06 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість124 283,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-007024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMCKD-05 медична центрифуга для мікропробірок Zenith Lab
Очікувана вартість76 012,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні центрифуги та приладдя до них (FV-2400, Minicentrifuge-Vortex, Microspin/ Мініцентрифуга-вортекс FV-2400, Мікроспін ( для проведення молекулярно генетичних експертиз)
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Очікувана вартість75 802,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 – 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (42931100-2 - Лабораторні центрифуги та приладдя до них), а саме: Центрифуга лабораторна MICROmed
Очікувана вартість24 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга лабораторна СМ-3МТ MICROmed на 24 пробірки
Очікувана вартість34 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (центрифуга лабораторна)
Очікувана вартість17 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro