Люксметри

Очікувана вартість

23 999,64 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00129337
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 36
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Астаф'єва Олена Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380972785938
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Люксметр-термометр 200000 Lux, 0-40C BENETECH GM 1020

Код ДК 021:2015: 38341300-0 Прилади для вимірювання електричних величин

Кількість:

4 штука

Період доставки:

27 лист. 2025 – 15 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 36
2

Люксметр BENETECH GM 1050

Код ДК 021:2015: 38341300-0 Прилади для вимірювання електричних величин

Кількість:

4 штука

Період доставки:

27 лист. 2025 – 15 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул.Енергетиків,буд.36
3

Люксметр 0-200000 Lx WT81B WINTACT

Код ДК 021:2015: 38341300-0 Прилади для вимірювання електричних величин

Кількість:

2 штука

Період доставки:

27 лист. 2025 – 15 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул.Енергетиків,буд.36
4

Люксметр (0-200000 LX) WINTACT WT81

Код ДК 021:2015: 38341300-0 Прилади для вимірювання електричних величин

Кількість:

5 штука

Період доставки:

27 лист. 2025 – 15 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 51918, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул.Енергетиків,буд.36

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 лист. 2025 11:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
23 999,64 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Мисливець Ксенія Володимирівна
Телефон: 380669332547 ЄДРПОУ:
3339403544

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

23 999,64 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Кам'янський енергетичний фаховий коледж

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 лист. 2025 08:46
Опис:
Постанова КМУ №1178 від 12.10 2022р пункт 13 , підпункт 6 Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 ти ... Розгорнути
Постанова КМУ №1178 від 12.10 2022р пункт 13 , підпункт 6 Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб'єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації № закупівлі UA-2025-11-19-005034-a що не відбулася , відповідний план закупівл і UA-P-2025-11-19-005214-a Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Доманська Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
02070921
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 475,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Доманська Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
02070921
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 650,00 грн без ПДВ

Дивитись