Розроблення матеріалів лісовпорядкування

Очікувана вартість

835 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05442375
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина, Верховинський район, вулиця І.Франка , будинок 58
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вірстюк Богдан
Володіння мовою:
Телефон:
380680092620
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розроблення матеріалів лісовпорядкування

Код ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом

Кількість:

7 716,9 гектар

Період доставки:

17 лист. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина, Верховинський район, вулиця І.Франка , будинок 58

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 лист. 2025 16:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
835 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
БОКАЛО Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: 380322610944 ЄДРПОУ:
00969008

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

835 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Верховинський районний лісгосп

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
17 лист. 2025 16:27
Опис:
У зв’язку з тим, що під час проведення процедури відкритих торгів (з особливостями) з ідентифікатором закупівлі UA-2025-11-04-005092-а пропозиції від учасників не надійшли, торги автоматично відмінено електронною системою закупівель. Керуючись підпунктом 6 пу ... Розгорнути
У зв’язку з тим, що під час проведення процедури відкритих торгів (з особливостями) з ідентифікатором закупівлі UA-2025-11-04-005092-а пропозиції від учасників не надійшли, торги автоматично відмінено електронною системою закупівель. Керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), ВИРІШЕНО: 1. Провести закупівлю шляхом укладання договору без використання електронної системи закупівель. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво
Ім'я:
Грищенко Юрій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380938922853 ЄДРПОУ:
45456197

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 125 435,70 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги зі створення та доповнення лісових культур Оникіївське надлісництво, Кіровоградська область в обсязі 345,000 тис. шт.
Послуги зі створення та доповнення лісових культур Оникіївське надлісництво, Кіровоградська область в обсязі 345,000 тис. шт.
Ім'я:
Продащук Вікторія Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380993065707 ЄДРПОУ:
45625546

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

717 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги зі створення та доповнення лісових культур Звенигородське надлісництво, Черкаська область в обсязі 341,650 тис.шт.
Послуги зі створення та доповнення лісових культур Звенигородське надлісництво, Черкаська область в обсязі 341,650 тис.шт.
Ім'я:
Продащук Вікторія Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380993065707 ЄДРПОУ:
45625546

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

734 906,50 грн без ПДВ

Дивитись