Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77230000-1»
-
ID: UA-2026-09-03-009064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво
Оголошено3 вер. 14:33
Прийом пропозицій3 вер. 14:33 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво
Оголошено2 вер. 19:13
Прийом пропозицій2 вер. 19:13 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення та доповнення лісових культур Черкаське надлісництво, Черкаська область в обсязі 2485,000 тис.шт
Оголошено28 серп. 17:38
Прийом пропозицій28 серп. 17:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення та доповнення лісових культур Вінницьке надлісництво, Вінницька область в обсязі 262,000 тис.шт. у т.ч.: Лот 1: Послуги зі створення та доповнення лісових культур Вінницьке надлісництво, 117,000 тис.шт; Лот 2: Послуги зі створення та доповнення лісових культур Вінницьке
надлісництво, 145,000 тис.шт Оголошено28 серп. 17:36
Прийом пропозицій28 серп. 17:36 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення лісових культур Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область в обсязі 113,339 тис.ш
Оголошено28 серп. 17:24
Прийом пропозицій28 серп. 17:24 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення та доповнення лісових культур Жмеринське надлісництво, Вінницька область в обсязі 325,000 тис.шт
Оголошено28 серп. 16:28
Прийом пропозицій28 серп. 16:28 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення та доповнення лісових культур Оникіївське надлісництво, Кіровоградська область в обсязі 345,000 тис. шт.
Оголошено28 серп. 16:14
Прийом пропозицій28 серп. 16:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення та доповнення лісових культур Звенигородське надлісництво, Черкаська область в обсязі 341,650 тис.шт.
Оголошено28 серп. 15:29
Прийом пропозицій28 серп. 15:29 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Коростишівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)
Оголошено27 серп. 12:07
Прийом пропозицій27 серп. 12:07 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Овруцьке надлісництво (заготівля лісового насіння дуба)
Оголошено26 серп. 15:14
Прийом пропозицій26 серп. 15:14 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-004967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Тетерівське надлісництво (заготівля жолудя дуба звичайного)
Оголошено26 серп. 11:56
Прийом пропозицій26 серп. 11:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Тетерівське надлісництво (створення, доповнення лісових культур, сівба жолудів вручну, викопування сіянців)
Оголошено26 серп. 11:42
Прийом пропозицій26 серп. 11:42 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамеральні роботи з повторного базового лісовпорядкування національного природного парку "Подільські Товтри" на площі 8570,23 гектарів, код ДК 021:2015: 77230000-1 - Послуги, пов'язані з лісівництвом.
Очікувана вартість1 089 619,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з лісівництвом (Участь у комісії по обстеженню насаджень з метою виявлення невідповідностей в матеріалах лісовпорядкування на площі 55,4 га).
Очікувана вартість9 208,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобстеження лісових насаджень
Ім'я:Верховцев Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380967277455 ЄДРПОУ:30405534Очікувана вартість5 867,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з обстеження насаджень на предмет доцільності проведення заходів з поліпшення якісного складу лісів та проведення інших рубок та робіт, пов'язаних і не пов'язаних з веденням лісового господарства.
Очікувана вартість5 867,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Овруцьке надлісництво (створення, доповнення лісових культур, викопування сіянців)
Оголошено26 серп. 15:04
Прийом пропозицій26 серп. 15:04 – 3 вер. 09:00Очікувана вартість5 095 410,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-26-007808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення обстеження насаджень
Очікувана вартість98 859,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісокультурні послуги Баранівське надлісництво
Оголошено25 серп. 17:33
Прийом пропозицій25 серп. 17:33 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість545 730,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-010958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження зелених насаджень комплексної памятки природи місцевого значення (код ДК 021:2015 - 77230000-1 - Послуги, пов’язані з лісівництвом)
Очікувана вартість5 278,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro