Дверний блок в зборі (код за ДК 021:2015: 44220000-8 "Столярні вироби")

Очікувана вартість

341 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08734492
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 88017, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Івана Коршинського, 12
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мар'яна Крайнянська
Володіння мовою:
Телефон:
+380951870942
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дверний блок міжкімнатний в зборі

Код ДК 021:2015: 44221200-7 Двері

Кількість:

14 штука

Період доставки:

до 30 лист. 2025

Місце доставки:

Україна, 90457, Закарпатська область, с.Шаян, Хустський район, вул.Центральна 17-А
2

Дверний блок вхідний в зборі

Код ДК 021:2015: 44221200-7 Двері

Кількість:

8 штука

Період доставки:

до 30 лист. 2025

Місце доставки:

Україна, 90457, Закарпатська область, с.Шаян, Хустський район, вул.Центральна 17-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лист. 2025 16:55
Не вказано 6 лист. 2025 16:55
Не вказано 6 лист. 2025 16:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
341 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +38050191487 ЄДРПОУ:
2626019572

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

341 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
6 лист. 2025 16:27
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про пуб ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. (Відмінено відкриті торги за предметом закупівлі "Дверний блок в зборі (код за ДК 021:2015: 44220000-8 "Столярні вироби")", ідентифікатор закупівлі UA-2025-10-02-013136-a, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації) Згорнути

Вас може зацікавити

Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Ім'я:
Віта Якубова
E-mail: [email protected] Телефон: +380414296283 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02143212
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

198 549,17 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)
ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)
Ім'я:
Гладун Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

465 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Склопакети, фурнітура, металопластикові вікна, двері та конструкція
Склопакети, фурнітура, металопластикові вікна, двері та конструкція
Ім'я:
Малакуцька Юлія Федорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 ЄДРПОУ:
14321386
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

484 245,16 грн без ПДВ

Дивитись