Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221200-7»
-
ID: UA-2026-09-04-001169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Оголошено4 вер. 09:33
Прийом пропозицій4 вер. 09:33 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові двері
Оголошено3 вер. 16:48
Прийом пропозицій3 вер. 16:48 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронедвері 3 класу захисту ЕІ-60
Оголошено3 вер. 15:55
Прийом пропозицій14 вер. 00:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері з алюмінію, двері металопластикові, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Оголошено2 вер. 14:54
Прийом пропозицій2 вер. 14:54 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСклопакети, фурнітура, металопластикові вікна, двері та конструкція
Оголошено31 серп. 14:52
Прийом пропозицій31 серп. 14:52 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронедвері
Оголошено31 серп. 11:33
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежні двері
Оголошено31 серп. 10:58
Прийом пропозицій31 серп. 10:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері та конструкції з алюмінієвого профілю згідно коду ДК 021:2015 - 44220000-8 «Столярні вироби»
Оголошено28 серп. 21:49
Прийом пропозицій28 серп. 21:49 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-009974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері металеві, двері міжкімнатні, вікна металопластикові
Оголошено28 серп. 16:02
Прийом пропозицій28 серп. 16:02 – 5 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-28-005450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові вікна та двері
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 5 вер. 22:00 -
ID: UA-2026-08-28-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСклопакет, двері металопластикові
Оголошено28 серп. 12:10
Прийом пропозицій28 серп. 12:10 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері металопластикові
Оголошено28 серп. 12:07
Прийом пропозицій28 серп. 12:07 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-003634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері рентгенозахисні (ДК 021:2015 "44220000-8 Столярні вироби")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено27 серп. 11:21
Прийом пропозицій27 серп. 11:21 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44220000-8 по ДК 021:2015 – Столярні вироби (Протипожежні двері). РПЗ - 9.425.
Оголошено26 серп. 14:51
Прийом пропозицій26 серп. 14:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-012552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері та перегородки: Лот №1 Двері в асортименті (код 44220000-8 згідно ДК 021:2015 Столярні вироби); Лот №2 Перегородки (код 44220000-8 згідно ДК 021:2015 Столярні вироби)
Оголошено25 серп. 16:54
Прийом пропозицій25 серп. 16:54 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-004454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВікна металопластикові, двері металопластикові
Оголошено20 серп. 12:06
Прийом пропозицій20 серп. 12:06 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-04-006364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44221200-7 Двері
Очікувана вартість27 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44221200-7 Двері
Очікувана вартість10 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 44221200-7 Двері. Двері подвійні.
Очікувана вартість24 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro