Кабельні канали (код 44320000-9 національного класифікатора України за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")

Очікувана вартість

78 199,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26252302
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01009, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лютик Тетяна Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
380508700081
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кабельний трап двоканальний

Код ДК 021:2015: 44322100-4 Кабельні канали

Кількість:

10 штука

Період доставки:

до 20 лист. 2025

Місце доставки:

Україна, 01008, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
2

Кабельний трап трьохканальний

Код ДК 021:2015: 44322100-4 Кабельні канали

Кількість:

15 штука

Період доставки:

до 20 лист. 2025

Місце доставки:

Україна, 01008, Київська область, Київ, Банкова, 6-8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 жовт. 2025 10:45
Електронний підпис 15 жовт. 2025 10:45
Не вказано 15 жовт. 2025 10:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
78 199,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дробінська Жанна Олександрівна
Телефон: 380672477948 ЄДРПОУ:
2562514567

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

78 199,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
15 жовт. 2025 10:27
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про пуб ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Чирук Інна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 ЄДРПОУ:
21313677
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 229,48 грн без ПДВ

Дивитись