Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44322100-4»

  • ID: UA-2026-08-27-002302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабелі та супутня продукція

    Ім'я:
    Рудик Інна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 10:30

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:30 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    40 470,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 19 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабельні системи та труби

    Ім'я:
    Чирук Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:15 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    41 229,48 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011986-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель та кабельний канал (Код ДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)

    Ім'я:
    Демус Остап Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637189097 ЄДРПОУ:
    22350232
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 480,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010288-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабельний канал, кабель

    Ім'я:
    Христина Олійник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442063943 ЄДРПОУ:
    40109110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 710,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (пенал провід 12х12; дріт ПВС 2х0,75)

    Ім'я:
    Лілія Корнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954155704 Веб сайт:
    https://chutivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44116294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    215,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Гофротруба ДКС, кабель канал, провід АВВГ)

    Ім'я:
    Людмила Баштова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534432980 Веб сайт:
    https://ns.pmsd.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    37464470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    364,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабельний канал

    Ім'я:
    Олена Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667088018 Веб сайт:
    https://osvitaternivka.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    23068809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабелі та супутня продукція (Кабельний короб 110*70)

    Ім'я:
    Циганенко Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:
    01991470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 260,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Провід та супутня продукція

    Ім'я:
    Михайло Ткач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт:
    https://uompmr.wixsite.com/uompmr
    ЄДРПОУ:
    02141578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000083-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Короб перфорирований 40*40мм 2м

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-006752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабелі та супутня продукція

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 13:32

    Прийом пропозицій
    20 серп. 13:32 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    110 894,11 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-001360-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабелі та супутня продукція

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 926,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012652-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Провід ШВВП 2х2.5; кабель-канал 16х16; кабель АВВГ 2х2.5

    Ім'я:
    Арнаут Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978640527 ЄДРПОУ:
    01998710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 470,43 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012013-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Кабель канал 50х12х2000 мм – 44322100-4, кабель силовий ШВВП 3х1,5 мм2, кабель силовий ЗЗКМ ПВС 4х4,0 мм2, провід силовий ЗЗКМ ПВС 3х2,5 мм2, кабель акустичний – 44320000-9)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:40

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:40 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    30 950,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-19-010948-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель Одескабель ВВГнг-LS 5*2,5, трубка гофрована EXPERT 750H 25, уп.-25 м., канал кабельний ОМіС 1 шт.= 2,00 м. темн.дуб (10 х 15 мм), канал кабельний ОМіС 1 шт.= 2,00 м. темн.дуб ( (16 х 2 мм), стяжка кабельна PROFIX 4,0*150, 100 шт./уп. чорн., стяжка кабельна PROFIX 3,6*150, 100 шт./уп. біл. та … провід Одескабель ПВ-1 6,0

    Ім'я:
    Христина Головчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663593419 ЄДРПОУ:
    02225370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 059,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-010870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель FTP, Cu (мідь), для зовнішньої прокладки, 4x2x0,48 мм

    ЄДРПОУ:
    26642865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 721,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабелі та кабельні канали, за ДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

    Ім'я:
    Євген Булгаков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674042832 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 10:18

    Прийом пропозицій
    18 серп. 10:18 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    51 505,35 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-000253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабельне приладдя

    Ім'я:
    Авдоніна Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 08:38

    Прийом пропозицій
    18 серп. 08:38 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 294 331,72 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-002553-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабельний канал 25х25 мм 2 м)

    Ім'я:
    Марина Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт:
    https://sumy-tmo.mvs.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08733899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-000300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель та супутня продукція

    Ім'я:
    Оксана Казмірук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433321490 Веб сайт:
    https://kalynivka-osvita.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40385478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 123 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro