«Капітальний ремонт приміщень Південної станції аерації у м. Дніпрі» (КОД ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

К а т е г о р і я З а м о в н и к а: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно з Додатком №3 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі; перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «ціна» - 100%; розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: надання забезпечення пропозицій - не вимагається; розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: надання забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається; джерело фінансування спрощеної закупівлі: власні кошти Замовника

Очікувана вартість

179 783,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 15 жовт. 2025 10:06

до 21 жовт. 2025 10:00

Прийом пропозицій

з 21 жовт. 2025 10:00

до 24 жовт. 2025 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 жовт. 2025 10:00 – 24 жовт. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
15 жовт. 2025 10:06 – 21 жовт. 2025 10:00
Відповіді на питання до:
23 жовт. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03341305
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49001, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дмитро Максимович Мороз
Володіння мовою:
Телефон:
7199360
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

«Капітальний ремонт приміщень Південної станції аерації у м. Дніпрі» (КОД ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

179 783,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 жовт. 2025 10:06
Електронний підпис 15 жовт. 2025 10:07
Проєкт договору 15 жовт. 2025 10:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
179 783,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Ім'я:
Олена Семенюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380680424237 ЄДРПОУ:
41844866

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

331 540,00 грн без ПДВ

Дивитись