Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45451100-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)
Оголошено31 серп. 14:02
Прийом пропозицій31 серп. 14:02 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-003133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт стелі та стін у коридорі 3-го поверху в Академічному ліцеї № 5 Обухівської міської ради Київської області
Очікувана вартість31 519,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір ЦПХ ( Послуги з штукатурно-малярних робіт харчоблоку Боярського академічного ліцею "Лідер") ДК 021:4545110-4 Оздоблювальні роботи)
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні роботи у приміщенні, розташованому за адресою: м. Львів, вул. Варшавська, буд. 70
Ім'я:Пронін Віктор ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524443 Факс:+380322445118ЄДРПОУ:31073739Очікувана вартість29 819,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Поточний ремонт ганку та сходів клубу селища Чинадійово, за адресою сел. Чинадійово, вул. Європейска, 94» (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи; згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»,
затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301; код НК 018:2023 – 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів) Очікувана вартість104 707,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)
Оголошено19 серп. 09:26
Прийом пропозицій19 серп. 09:26 – 29 серп. 08:00Очікувана вартість1 074 109,52 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-000208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Оголошено19 серп. 08:32
Прийом пропозицій19 серп. 08:32 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 540,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-011970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт рентгенологічного кабінету амбулаторно-поліклінічного відділення (заміна обладнання) КП «РОКЛ ім. Ю. Семенюка» РОР за адресою: вул. Київська, 78-г, м. Рівне
Ім'я:Людмила РоманчукE-mail: [email protected] Телефон: +380362643715, +380362281692 ЄДРПОУ:02000010Оголошено12 серп. 17:41
Прийом пропозицій12 серп. 17:41 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість1 201 121,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-008512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт кабінетів 2-го та 3-го поверхів адміністративної будівлі поліклініки ДУ «ТМО МВС України по Вінницькій області» за адресою: м. Вінниця, вул. Верещагіна, 2 (ДК 021:2015 “45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи”)
Оголошено12 серп. 15:09
Прийом пропозицій12 серп. 15:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 450 492,36 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт корпуса №3 спортзала у Білоцерківському ліцею ім. А.Чепля с. Біла Церква по вул. Марамуреська, 11 Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) (ДК 021:2015:45451100-4 - Оздоблювальні роботи)
Оголошено11 серп. 17:09
Прийом пропозицій11 серп. 17:09 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість887 090,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщень пральні Степківського ЗДО "Малятко" (ясла-садок) за адресою: вул. М.І. Шкурка, 10 в с. Степківка Первомайського району Миколаївської області
Очікувана вартість166 064,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-400_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуга з поточного ремонту приміщень нежитлової будівлі (адміністративна будівля АУП, інв. № 330011006216)** (2 поверх – приймальня та два кабінети (директор та заступник), 3 поверх – коридор, 1 поверх – хол))
Оголошено10 серп. 15:50
Прийом пропозицій10 серп. 15:50 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 139 892,91 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-08-000467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт ганку житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під'їзд № 2 (усунення аварій у житловому фонді)
Оголошено8 серп. 15:38
Прийом пропозицій8 серп. 15:38 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість57 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-08-000383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: м. Дніпро вул. Ніла Армстронга, буд. № 4 (усунення аварій у житловому фонді)
Оголошено8 серп. 14:04
Прийом пропозицій8 серп. 14:04 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-008997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з оздоблювальних робіт в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально- методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45451100-4 — Оздоблювальні роботи Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість73 825,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту підвального приміщення для укриття в будинку культури Бірківської філії КЗ "Менський будинок культури" Менської міської ради
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоточний ремонт аварійної стіни приміщення дошкільного підрозділу Волосківської гімназії Менської міської ради(додаткові кошти)
Очікувана вартість119 768,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту стелі нежитлового приміщення за адресою м. Полтава вул. Григорія Левченка, 6 за кодом ДК 021:2015 – 45451100-4 Оздоблювальні роботи
Очікувана вартість15 520,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДБН А.2.2-3:2014 Поточний ремонт фасаду, покрівлі та прибудинкової території
Очікувана вартість1 559 603,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro