Зорова труба (спецпризначення)

Очікувана вартість

76 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Військова частина 1485
Код ЄДРПОУ:
23311292
Веб сайт:
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петро Кузенний
Володіння мовою:
Телефон:
+380487233839, +380487012117
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Зорова труба Bushnell 781545ED 15-45X60mm, Legend Tactical -T-, FFP MIL-Hash

Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 30 лист. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 жовт. 2025 15:51

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
76 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
30307697

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

76 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина 1485

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 жовт. 2025 15:40
Опис:
З урахуванням положень Особливостей, наявні підстави для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів ID: ... Розгорнути
З урахуванням положень Особливостей, наявні підстави для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів ID: UA-2025-09-19-005142-a – «Зорова труба (спецпризначення)» через неподання жодної тендерної пропозиції Згорнути

Вас може зацікавити

Лазер ЛГ-79-1 газовий гелій-неоновий, лазер ЛГ-70-2 іонно-газовий на парах кадмію, лазер ЛГН-106 газовий гелій-неоновий
Лазер ЛГ-79-1 газовий гелій-неоновий, лазер ЛГ-70-2 іонно-газовий на парах кадмію, лазер ЛГН-106 газовий гелій-неоновий
Ім'я:
Ананьєв Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380677171777 ЄДРПОУ:
02071205
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

89 166,66 грн без ПДВ

Дивитись