Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38630000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-011419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент)
Оголошено2 вер. 16:06
Прийом пропозицій8 вер. 16:00 – 9 жовт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТепловізори
Оголошено1 вер. 11:57
Прийом пропозицій1 вер. 11:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТепловізор ThermTec Cyclops 335
Оголошено30 серп. 10:58
Прийом пропозицій30 серп. 10:58 – 3 вер. 10:36 -
ID: UA-2026-08-29-000290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний прилад спостереження (тепловізійний монокуляр)
Оголошено29 серп. 12:23
Прийом пропозицій29 серп. 12:23 – 6 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-001525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаносекундний імпульсний лазер із системою реєстрації у комплекті (ДК 021:2015 38630000-0 – Астрономічні та оптичні прилади), в рамках реалізації спільного наукового проєкту на тему «3D та 2D складні халькогеніди для терагерцової фотоніки» (2025-2027 рр.), що фінансується швейцарською стороною
згідно результатів конкурсу 2023 р. «Спільні українсько-швейцарські проєкти з виконання наукових досліджень: Конкурс проєктів 2023», проведеного НФДУ спільно з Швейцарським національним фондом досліджень (SNSF), грантова угода № IZURZ2_224892 Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМонокуляри нічні та тепловізійні
Оголошено27 серп. 14:45
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізор (ДК 021:2015:38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади)
Оголошено26 серп. 17:19
Прийом пропозицій26 серп. 17:19 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛазерний стандарт зі зсувом частоти LHJ-1F
Ім'я:Александров Анатолій МарксовичE-mail: [email protected] Телефон: +380577049839 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568325Оголошено26 серп. 14:13
Прийом пропозицій26 серп. 14:13 – 3 вер. 14:09 -
ID: UA-2026-08-26-005017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний бінокль
Оголошено26 серп. 11:57
Прийом пропозицій26 серп. 11:57 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-003920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТепловізійний прилад NVECTECH
Оголошено26 серп. 11:22
Прийом пропозицій1 вер. 08:00 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-011510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТепловізійний приціл DEFENDER 660L в комплекті з кронштейном, демпфером NVECTECH для DEFENDER, окуляром NVECTECH до Defender та кронштейном (кріплення) для окуляру Defender
Оголошено25 серп. 16:13
Прийом пропозицій29 серп. 09:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-014147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичне обладнання (тепловізійна камера, камери та об'єктиви)
Очікувана вартість65 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичні коліматори, код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТепловізор
Очікувана вартість15 529,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)
Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТепловізори
Оголошено28 серп. 11:38
Прийом пропозицій28 серп. 11:38 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість136 375,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-27-004286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари за кодом ДК 021:2015 - 38630000-0
Очікувана вартість56 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XP50 Pro
Оголошено26 серп. 14:48
Прийом пропозицій26 серп. 14:48 – 30 серп. 12:00Очікувана вартість825 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-008740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОптичні приціли
Оголошено25 серп. 14:44
Прийом пропозицій29 серп. 15:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-004689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитепловізійний приціл
Очікувана вартість432 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro