Оцинковане бар'єрне огородження

Очікувана вартість

2 271 062,04 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 вер. 2025 15:45

до 5 вер. 2025 00:00

Прийом пропозицій

з 5 вер. 2025 00:00

до 12 вер. 2025 00:00

Аукціон

з 12 вер. 2025 11:39

до 12 вер. 2025 12:02

Кваліфікація

з 12 вер. 2025 12:02

до 16 вер. 2025 16:06

Пропозиції розглянуто

з 16 вер. 2025 16:06

до 26 вер. 2025 15:24

Подання пропозицій:
5 вер. 2025 00:00 – 12 вер. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
1 вер. 2025 15:45 – 5 вер. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
12 вер. 2025 00:00
Дата останніх змін умов тендера:
6 вер. 2025 11:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31931024
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40002, Сумська область, Суми, вул.Роменська, 79/2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Смірнова Жанна Олексіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380504059908
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Оцинковане бар'єрне огородження

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 271 062,04 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 вер. 2025 11:41
Документи закупівлі 1 вер. 2025 15:45
Не вказано 6 вер. 2025 11:41
Не вказано 12 вер. 2025 12:02
Документи закупівлі 1 вер. 2025 15:45
Електронний підпис 6 вер. 2025 11:42
Електронний підпис 1 вер. 2025 15:45
Вимоги до учасника закупівлі
3 вимог
Строк дії тендерної пропозиції

Загальна інформація

Опис

Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Хто підтверджує

учасник

Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції

Опис

Електронна банківська гарантія.

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Опис вимоги

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить 2% від ціни цього Договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення договору

Опис

Учасник-переможець не пізніше дати укладання договору супровідним листом на адресу Замовника надає оригінал банківської гарантії.

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 271 062,04 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
45 421,24 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"України"

Вас може зацікавити

Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у...
Ім'я:
Андрій Баран
E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
21710384
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 807 888,33 грн без ПДВ

Дивитись
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по про...
Ім'я:
Андрій Баран
E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
21710384
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 807 888,33 грн без ПДВ

Дивитись