Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки.

Закупівля послуг оновлення програмної продукції DDoS Protection for Networks на базі Imperva 2025 рік та локальної підтримки. Зважаючи на наявність інформації з обмеженим доступом, отримання Технічного завдання Специфікації (Додатки 2 та 1.2) можливе після підписання договору конфіденційності (NDA), що міститься в Додатках 5.1, 5.2 до Тендерної документації;-Інструкція щодо заповнення договору NDA, міститься в Додатку 6 до Тендерної документації;-учасник (рекомендовано впродовж 1-го дня з дати публікації Оголошення про проведення закупівлі) має надіслати підписану учасником Анкету Додаток 7 – опитувальник на електронну адресу: [email protected]; [email protected] та заповнений (згідно Інструкції) і підписаний зі свого боку договір NDA у сервіс ВЧАСНО.

Очікувана вартість

5 111 681,94 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 29 серп. 2025 14:10

до 4 вер. 2025 12:00

Прийом пропозицій

з 4 вер. 2025 13:00

до 10 вер. 2025 12:00

Аукціон

з 11 вер. 2025 13:56

до 11 вер. 2025 14:19

Кваліфікація

з 11 вер. 2025 14:19

до 23 вер. 2025 17:35

Пропозиції розглянуто

з 23 вер. 2025 17:35

до 16 жовт. 2025 12:05

Подання пропозицій:
4 вер. 2025 13:00 – 10 вер. 2025 12:00
Період уточнень:
29 серп. 2025 14:10 – 4 вер. 2025 12:00
Відповіді на питання до:
6 вер. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23494714
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03150, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, 100
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Малихіна Оксана Михайлівна
Володіння мовою:
Телефон:
380671214474
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки.

Закупівля ПП DDoS Protection for Networks на базі Imperva 2025 рік та локальної підтримки.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

5 111 681,94 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 29 серп. 2025 14:10
Не вказано 11 вер. 2025 14:19
Документи закупівлі 29 серп. 2025 14:10
Документи закупівлі 29 серп. 2025 14:10
Проєкт договору 29 серп. 2025 14:10
Документи закупівлі 29 серп. 2025 14:10
Електронний підпис 29 серп. 2025 14:11
Документи закупівлі 29 серп. 2025 14:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 111 681,94 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕНС БАНК"

Вас може зацікавити

Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз
Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз
Ім'я:
Оксана Пашина
E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43395033
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 690 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шинкарук Яна Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380966776264 Факс:
+380362253245
ЄДРПОУ:
34781331

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Програмна продукція з технічною підтримкою обладнання від виробника для системи захисту центру обробки даних на регіональній локації - 48732000-8
Програмна продукція з технічною підтримкою обладнання від виробника для системи захисту центру обробки даних на регіональній локації - 48732000-8
Ім'я:
Ольга Скічко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
49
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 939 025,00 грн без ПДВ

Дивитись