послуга по визначенню експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону) за кодом CPV за ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості,
а саме ділянки за адресою: Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Сумська, кадастровий номер 7310136600:32:001:0215, площею 0,3678га, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
послуга по визначенню експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону) за кодом CPV за ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості, а саме ділянки за адресою: Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Сумська, кадастровий номер 7310136600:32:001:0215, площею 0,3678га, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03).
Код ДК 021:2015:
70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
7 серп. 2025 – 18 серп. 2025
|
Місце доставки: Україна, 58002, Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Богдана Хмельницького,64-а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 серп. 2025 13:19 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
4 200,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент урбаністики та архітектури Чернівецької міської радиВас може зацікавити
5 000,00 грн з ПДВ
Дивитись