Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70120000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-008707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
Оголошено1 вер. 15:38
Прийом пропозицій5 вер. 15:35 – 9 вер. 15:35 -
ID: UA-2026-08-26-003379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м.Винники, вул.Галицька,88 площею 0,1700 га (кадастровий номер 4610160300:04:005:0008), що надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд
підприємсв переробної, машинобудівної та іншої промисловості включаючи об"єкти оброблення відходів, зокрема із генеруючим блоком та підлягає продажу у власність відповідно до ст, 128 Земельного кодексу України Очікувана вартість12 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України за адресою вул.Героїв Майдану,184, площею 0,1732га, кадастровий номер 7310136300:11:001:0080, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної
інфраструктури та закладів громадського харчування (код 03.08). Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
Оголошено24 серп. 14:04
Прийом пропозицій28 серп. 13:47 – 2 вер. 13:47Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України за адресою вул.Івана Підкови,15-А, площею 0,0488га, кадастровий номер 7310136900:55:003:0017, вид цільового призначення – для будівництва та
обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягатиме продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), а саме земельна ділянка за адресою вул.Володимира Залозецького,46, площею 0,0802га, кадастровий номер
7310136600:07:005:0038, вид цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля і продаж нерухомості (гараж загальною площею 20.8 кв.м)
Ім'я:Хоменко Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385131614 ЄДРПОУ:02004216Очікувана вартість97 726,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНезалежна експертна грошова оцінка земельної ділянки кадастровий номер :0522855100:02:003:0197, з метою визначення ринкової вартості для продажу Власнику нерухомого майна розташованого на земельній ділянці без проведення аукціону .
Очікувана вартість13 157,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), а саме земельних ділянок за адресами: - вул.Ленківська,7-Г, площею 0,0681га, кадастровий номер 7310136300:16:003:0505, вид
цільового призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код 02.01); - земельної ділянки за адресою: вул.БогданаЛепкого,3, площею 0,9300га, кадастровий номер 7310136300:18:004:0313, вид цільового призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03) Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), а саме земельних ділянок за адресами: - вул.Сторожинецька,37, площею 0,0361га, кадастровий номер 7310136300:25:003:0149, вид
цільового призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (код 02.10). - вул.Володимира Винниченка, площею 0,1654га, кадастровий номер 7310136600:32:001:0207, вид цільового призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03). Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована за адресою: м.Львів просп.Святого Івана Павла ІІ, 35-В площею 0,1391 га (кадастровий номер 4610136800:03:004:0221), яка підлягає продажу відповідно до ст. 128 ЗКУ
Очікувана вартість9 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
Очікувана вартість11 934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля і продаж нерухомості - "Придбання житла" (Квартира, загальною площею 99,9 кв.м., житловою площею 49,0 кв.м., із закріпленою за квартирою 1/2 часткою сараю літ. Б-1, 1/2 часткою басейну №1, 1/2 часткою вигрібної ями №6, розташована за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, місто
Вознесенськ, вул. Мирна, будинок 26, квартира 1) Очікувана вартість605 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за адресою м.Винники вул.В.Івасюка, площею 0,0240 га ( кадастровий номер 4610160300:01:002:0068) яка підлягає продажу у власність відповідно до ст. 128 Земельного кодексу України
Очікувана вартість9 484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-002665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м.Львові на вул.Т.Шевченка,327 площею 0,7334 га (кадастровий номер 4610137500:12:005:0208), що надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої
промисловості, включаючи об"єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком та підлягає продажу у власність відповідно до ст.128 Земельного кодексу України Очікувана вартість16 159,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, за адресою вул.Жасминна,7, площею 0,0592га, кадастровий номер 7310136600:31:001:0172, вид цільового призначення – для будівництва і обслуговування
житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код 02.01) Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-001976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, за адресою вул.Княгині Ольги,44, площею 0,1000га, кадастровий номер 7310136300:13:004:0475, вид цільового призначення – для будівництва та
обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код 02.01) Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м.Львові на вул.Базарній,20 площею 0,0147 га (кадастровий номер 4610137500:01:001:0076), що надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та підлягає продажу у власність відповідно до ст. 128 ЗКУ
Очікувана вартість9 484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-002126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦІЛІСНИЙ МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС (нерухоме майно)
Очікувана вартість400 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-010900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля і продаж нерухомості - "Придбання житла" (Квартира, загальною площею 40,3 кв.м., житловою площею 26,3 кв.м., розташована за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, місто Вознесенськ, вул. Софіївська, будинок 7, квартира 4)
Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro