Детектор дронів

Очікувана вартість

375 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36297606
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85001, Донецька область, Доброполье, ул.Гагарина.1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Микола Шило
Володіння мовою:
Телефон:
+380957194517
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Детектор дронів

Код ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки

Кількість:

15 штука

Період доставки:

до 20 лип. 2025

Місце доставки:

Україна, 85000, Донецька область, Добропілля, Гагаріна,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 лип. 2025 17:43

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
375 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
40967727

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

375 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТРАНСПОРТ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
19 черв. 2025 22:34
Опис:
Відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей (постанова КМУ №1178 від 12.10.2022), у зв'язку з тим, що відкриті торги з особливостями не відбулися через відсутність учасників

Вас може зацікавити

«Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
«Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Ім'я:
Білик Ольга Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382670462 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108824

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

439 890,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015-35720000-7 "Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки" (Пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 4.0")
ДК 021:2015-35720000-7 "Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки" (Пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 4.0")
Ім'я:
Александренко Світлана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380545395645 Факс:
+380545395542
Веб сайт: ЄДРПОУ:
04058060

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

302 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дем′яненко Юлія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380506024212 ЄДРПОУ:
08803796
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

408 792,00 грн з ПДВ

Дивитись