Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35720000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-003093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДетектор дронів
Оголошено2 вер. 10:57
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристій електронної підтримки РЕБ "Чуйка 3.0"
Ім'я:Шевякова Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380990806616 Веб сайт: ЄДРПОУ:04390096Оголошено1 вер. 16:19
Прийом пропозицій1 вер. 16:19 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 35720000-7 — Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Засіб радіоелектронного моніторінгу (РЕР) або еквівалент)
Оголошено1 вер. 11:16
Прийом пропозицій1 вер. 11:16 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Ім'я:Білик Ольга СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382670462 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108824Оголошено31 серп. 18:14
Прийом пропозицій31 серп. 18:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ) SAQRIBS (з цифровим літерним/маркуванням — модель 13)
Оголошено31 серп. 16:42
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)
Оголошено31 серп. 13:24
Прийом пропозицій31 серп. 13:24 – 8 вер. 13:22 -
ID: UA-2026-08-31-005172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-35720000-7 "Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки" (Пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 4.0")
Ім'я:Александренко Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545395645 Факс:+380545395542Веб сайт: ЄДРПОУ:04058060Оголошено31 серп. 13:22
Прийом пропозицій31 серп. 13:22 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 3.0" або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених)
Ім'я:Черток Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462608725 Факс:+380462234001ЄДРПОУ:38340807Оголошено31 серп. 13:20
Прийом пропозицій31 серп. 13:20 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистеми спостереження
Оголошено29 серп. 11:11
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб виявлення сигналів FPV- дронів, код ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Система виявлення та протидії БпЛА AIRFENCE 7.0)
Оголошено28 серп. 16:38
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Портативна система виявлення БпЛА DDS AARTOS X9 COMMAND CENTER VERSION/UA-Rf).
Оголошено28 серп. 16:36
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної розвідки «Чуйка 4.0», або еквівалент
Оголошено28 серп. 15:03
Прийом пропозицій28 серп. 15:03 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної розвідки «Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 35720000-7
Оголошено27 серп. 12:38
Прийом пропозицій27 серп. 12:38 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-002779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 4.0" (або еквівалент) (ДК 021:2015: 35720000-7 — Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки)
Оголошено27 серп. 10:48
Прийом пропозицій27 серп. 10:48 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-006399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка»
Оголошено26 серп. 13:05
Прийом пропозицій26 серп. 13:05 – 3 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-13-010758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб виявлення БпЛА
Оголошено13 серп. 16:04
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої електронної підтримки РЕБ «Чуйка»
Очікувана вартість92 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (пристрій електронної підтримки РЕБ "Чуйка" для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
Ім'я:Бурка Іванна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380342552111 Веб сайт: ЄДРПОУ:04054346Очікувана вартість308 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій електронної підтримки РЕБ "Чуйка"
Очікувана вартість484 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro