Зубці ріжучі до фрези дорожньої WIRTGEN

Очікувана вартість

264 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31868786
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04107, м. Київ, вулиця Багговутівська, будинок 30
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Деркач Олександр Миколайович
Володіння мовою:
Телефон:
380630370323,380445294030
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Зубці ріжучі до фрези дорожньої WIRTGEN

Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання

Кількість:

1 150 штука

Період доставки:

27 черв. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 03150, м. Київ, Ямська,59

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 черв. 2025 08:51

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
264 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Головня Валентин Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380937218893 ЄДРПОУ:
43911394

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

264 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 черв. 2025 12:47
Опис:
Укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів» з Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОРКОМТЕХ», (ЄДРПОУ 31868786) за предметом закупівлі ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (Зубці ріжучі до фрези дорожньої WIRTGEN) який відповідає ... Розгорнути
Укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів» з Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОРКОМТЕХ», (ЄДРПОУ 31868786) за предметом закупівлі ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (Зубці ріжучі до фрези дорожньої WIRTGEN) який відповідає предмету закупівлі UA-2025-06-11-000698-a яка не відбулась в зв’язку з відсутністю пропозицій учасників, Згорнути

Вас може зацікавити

Придбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств: Самохідна машина для нанесення дорожньої розмітки Profinstrument PRO-600HST (або еквівалент) ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Придбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств: Самохідна машина для нанесення дорожньої розмітки Profinstrument PRO-600HST (або еквівалент) ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Ім'я:
Оксана Ковальчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380967588268 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40800812

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

454 415,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бондар Ольга Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 ЄДРПОУ:
21313677
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

259 958,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ткачук Мирослава Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380363664873 ЄДРПОУ:
05425046
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

480 000,00 грн без ПДВ

Дивитись