Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція ділянок теплових мереж ТМ-1 РК «Відрадний» від 1П2 до ТК 161 по проспекту Архієпископа Любомира Гузара, від ТК 146б до ТК 146б/1 по вулиці Ніжинській, 10/2, від ТК 147 до ТК 147/7 та до будинків по вулицях Борщагівській, 195/43, Ніжинській, 16, 18, 20, 26 (ДНЗ №490), Гарматній, 45, 49, 51, 55, 57» (3-й пусковий комплекс). Додаткові роботи

Очікувана вартість

13 776 993,66 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40538421
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кононенко Лариса Олексіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380442076792
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція ділянок теплових мереж ТМ-1 РК «Відрадний» від 1П2 до ТК 161 по проспекту Архієпископа Любомира Гузара, від ТК 146б до ТК 146б/1 по вулиці Ніжинській, 10/2, від ТК 147 до ТК 147/7 та до будинків по вулицях Борщагівській, 195/43, Ніжинській, 16, 18, 20, 26 (ДНЗ №490), Гарматній, 45, 49, 51, 55, 57» (3-й пусковий комплекс). Додаткові роботи

Код ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач

Кількість:

1 робота

Період доставки:

до 30 вер. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 черв. 2025 12:13
Електронний підпис 24 черв. 2025 12:13
Не вказано 24 черв. 2025 12:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
13 776 993,66 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42774816

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

13 776 993,66 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
24 черв. 2025 11:54
Опис:
1. За підсумками проведення відкритих торгів з особливостями https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-02-010541-a між КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та ТОВ «БКА» укладений договір від 27.06.2024 № 3812/КТМ-09-24 про виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція ді ... Розгорнути
1. За підсумками проведення відкритих торгів з особливостями https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-02-010541-a між КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та ТОВ «БКА» укладений договір від 27.06.2024 № 3812/КТМ-09-24 про виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція ділянок теплових мереж ТМ-1 РК «Відрадний» від 1П2 до ТК 161 по проспекту Архієпископа Любомира Гузара, від ТК 146б до ТК 146б/1 по вулиці Ніжинській, 10/2, від ТК 147 до ТК 147/7 та до будинків по вулицях Борщагівській, 195/43, Ніжинській, 16, 18, 20, 26 (ДНЗ №490), Гарматній, 45, 49, 51, 55, 57» (3-й пусковий комплекс). 2. Після укладення договору про закупівлю, у ході реалізації проекту виникла потреба у закупівлі додаткових робіт, які були виявлені під час виконання будівельних робіт на теплових мережах. Дані роботи пов’язані з предметом закупівлі основного договору. З метою завершення реалізації проекту додаткові роботи необхідно закупити у того самого виконавця робіт ТОВ «БКА». В проектну документацію внесені коригування, про що отримано Позитивний експертний звіт № 46/КЕ/2025 від 28.02.2025 - додається. Згорнути

Вас може зацікавити

Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Ім'я:
Вольська Христина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:
03348471
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 536 614,17 грн без ПДВ

Дивитись