Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45231000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-013009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Оголошено31 серп. 20:16
Прийом пропозицій31 серп. 20:16 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво напірного каналізаційного колектору на ділянці від існуючої камери засувок у районі буд. № 21-А по вул. Бориса Кротова до самопливного колектору в районі буд. № 118-А по просп. Богдана Хмельницького в м. Дніпрі (Код ДК 021:2015 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку
та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено26 серп. 14:47
Прийом пропозицій26 серп. 14:47 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-20-011826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання робіт по об’єкту «Нове будівництво блочно-модульної газової котельні та системи теплопостачання Веселинівської гімназії Баришівської селищної ради за адресою: Київська область, Броварський район, с. Веселинівка, вул. Довженка, 29»
Оголошено20 серп. 16:25
Прийом пропозицій20 серп. 16:25 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-010017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено20 серп. 15:39
Прийом пропозицій20 серп. 15:39 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-20-008490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено20 серп. 15:00
Прийом пропозицій20 серп. 15:00 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-20-005294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.) (назва згідно з кошторисними нормами України у будівництві «Настанова з визначення вартості будівництва» -
будівельні роботи) Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено20 серп. 12:40
Прийом пропозицій20 серп. 12:40 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2017-07-26-001028-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгибудівництво інженерих мереж(системи підвідного газопроводу )до с.Городок Ружинського району
Оголошено26 лип. 2017 14:33
Прийом пропозицій26 лип. 2017 14:33 – 18 серп. 2017 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-001362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс проектних та будівельних робіт на ВРП-750 кВ. Реконструкція підстанції 35/10/6 кВ. Додаткові роботи.
Очікувана вартість9 682 649,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
Очікувана вартість218 289,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Будівництво багатоквартирних житлових будинків соціального призначення та дошкільного навчального закладу в другому мікрорайоні житлового району "Масани" у м. Чернігів на земельних ділянках, які перебувають в постійному користуванні: зовнішні інженерні мережі теплопостачання.» Коригування 2
Очікувана вартість170 768,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілювання проїзних частин вулиць і польових доріг в с. Нуйно і с. Залісся
Очікувана вартість137 042,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво ПЛ-6 кВ Ф-18П оп.151/1-223 в м. Кропивницький для зовнішнього електропостачання комплексу будівель з будівельним майданчиком КЕВ по вул. Левка Мацієвича кад.№3510100000:06:038:0015,3510100000:06:038:0016 (приєднання)
Очікувана вартість887 296,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з реконструкції ПС 110/35/10 кВ "Ільці", с. Ільці Верховинського району, Івано-Франківської області (Інвестиційна програма ПрАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.4.1.1.8)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість1 321 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області: «Будівництво розвантажувальної КТПС2-63 кВа (приєднання) в с. Конюшки; Будівництво розвантажувальної КТПС2-100 кВа (приєднання) в с. Лучинці (Інвестиційна програма ПрАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік,
розділ 1, п. 1.3.3.3.1) Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість894 984,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво КЛ-10 кВ Л-187 від ПС "Новоархангельська"-150/35/10 кВ для зовнішнього електропостачання установки зберігання електричної енергії ТОВ "ТОРГ ЕНЕРГО" кад.№3523687700:02:000:0810 Торговицької с/ради Голованівського району Кіровоградської області (Новоархангельські ЕМ) (приєднання)
Очікувана вартість1 416 839,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по Встановленню дорожніх знаків біля Великосеверинівського ліцею по вул. Миру 2.
Очікувана вартість6 882,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокол методом горизонтального буріння під дорогою для водопроводу 8 метрів
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво КЛ-10 кВ Л-188 від ПС "Новоархангельська"-150/35/10 кВ для зовнішнього електропостачання установки зберігання електричної енергії ТОВ "ТОРГ ЕНЕРГО" кад.№3523687700:02:000:0810 Торговицької с/ради Голованівського району Кіровоградської області (Новоархангельські ЕМ) (приєднання)
Очікувана вартість1 202 191,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по об'єкту: «Будівництво водопроводу по вул.Українська в с.Бриків Кременецького району Тернопільської області»
Очікувана вартість1 025 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво ПЛ-10 кВ Л-132 оп.№183/1 – оп.№183/3 для зовнішнього електропостачання сонячної електростанції з 4-х кратним УЗЕ ТОВ "СОНЯЧНА-01", кад.№3522882300:02:000:0778 Компаніївська сільська рада Кропивницького району (Компаніївські ЕМ) (приєднання)
Очікувана вартість201 392,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro