Генеральний план с.Перевіз (завершення робіт)

Очікувана вартість

228 587,40 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36263776
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08150, Київська область, м. Боярка, вул. Грушевського М., 39
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Пономаренко
Володіння мовою:
Телефон:
+380976016995
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Генеральний план с.Перевіз (завершення робіт)

Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 08150, Київська область, м. Боярка, вул. Грушевського, буд. 39

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 трав. 2025 15:29
Не вказано 30 трав. 2025 15:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
228 587,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380442569436 ЄДРПОУ:
13695877

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

228 587,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 черв. 2025 17:04
Опис:
Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі (відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного ... Розгорнути
Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі (відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178) . коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Враховуючи те, що виконавцем Закупівлі є певний суб’єкт господарювання ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ЄДРПОУ 13695877), з яким було укладено основний договір про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі (ІD: UA-2024-04-01-009167-a), а саме договір №25-24/95 від 29.05.2024р., застосовується вищевказане виключення. Згорнути

Вас може зацікавити

Розроблення детального плану території, щодо можливості зміни цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в селищі Вишково, урочище «Верхнє поле», на території Вишківської територіальної громади, із земель для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03), в землі для цілей поводження з відходами (код КВЦПЗ 11.08), ф площами 1,3500 га та 1,3500 га відповідно.
Розроблення детального плану території, щодо можливості зміни цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в селищі Вишково, урочище «Верхнє поле», на території Вишківської територіальної громади, із земель для ведення особистого селянського госп...
Ім'я:
Михайло Дида
E-mail: [email protected] Телефон: +380684893562 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04349113

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись